پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

در دیدار مدیر پایانه مرزی لطف آباد با فرماندار درگز مطرح شد


بررسی و پیگیری عملیات اجرایی طرح جامع پایانه مرزی لطف آباد

تاریخ انتشار: 1395/03/18

به گزارش روابط عمومی اداره كل حمل ونقل وپايانه هاي استان خراسان رضوي به نقل از سايت فرمانداری درگز ، نشست بررسی و پیگیری عملیات اجرایی طرح جامع پایانه مرزی لطف آباد در روز یکشنبه ، 16خرداد با حضور مرتضی حمیدی فرماندار درگز و محمدی فاز مدیر پایانه مرزی لطف آباد در محل دفترکار فرماندار برگزار شد .

 در این نشست محمدی فاز مدیر پایانه مرزی لطف آباد توضیحاتی از آخرین وضعیت روند اجرایی و پیشرفت فیزیکی طرح جامع ، ارائه و اعلام نمود پروژه وفق برنامه زمانبندی در حال اجرا می باشد و پیشرفت فیزیکی آن نزدیک به 35 درصد است .

محمدي فاز خاطر نشان ساخت:طرح جامع پایانه مرزی لطف آباد شامل 4 فاز می باشد که فاز یک آن سالن تجاری با مساحتی در حدود 4500متر مربع با هزینه ای بالغ بر 65 میلیارد ریال اعتبار مورد بهره برداری قرار گرفته و عملیات عمرانی مربوط به فازهای 2 ، 3 و 4 شامل ساخت پارکینگ ، بهسازی لاین ورودی و خروجی ، محوطه سازی ، ساخت پارکینگ ، بهسازی سالن مسافری ، ساخت سرویس بهداشتی و . . . با اعتباری بالغ بر 140میلیارد ریال از اردیبهشت ماه سال1394 در حال اجرا می باشد .

 حمیدی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از پیگیری های مدیریت پایانه مرزی و تمامی دست اندرکاران با تاکید و گوشزد کردن ظرفیت اقتصادی موجود در پایانه مرزی از محمدی فاز مدیر پایانه خواست تا پیگیری های جدی تا حصول صددرصدی و اتمام طرح را دنبال نماید .

 مشخصات:
نظرات: *