پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیحضور بانوان شاغل در اداره کل حمل و نقل و پایانه های خراسان رضوی در راهپیمایی «عفاف و حجاب»

تاریخ انتشار: 1395/04/21

بانوان شاغل در اداره کل حمل و نقل و پایانه های خراسان رضوی صبح امروز در راهپیمایی روز «عفاف و حجاب» در مشهد حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های خراسان رضوی، 21 تیر سال 1314 مردمی که در اعتراض به «کشف حجاب» رضاخانی، در مسجد گوهرشاد تحصن کرده بودند، به دستور رضاخان به گلوله بسته شدند و جمع کثیری از آنها به شهادت رسیدند و به همین دلیل 21 تیرماه به عنوان روز ملی عفاف و حجاب نامگذاری شده است.

بر پایه این خبر، برای پاسداشت قیام شهدای مسجد گوهرشاد که 80 سال قبل و در دفاع از حریم حجاب و عفاف برگزار شد، تجمع و راهپیمایی مردمی مدافعان حریم خانواده در مشهد مقدس از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح امروز دوشنبه از محل میدان شهدا به سمت حرم مطهر رضوی برگزار شد و در این راهپیمایی بانوان شاغل در اداره کل حمل و نقل و پایانه های خراسان رضوی با حجاب برتر (چادر) حضور یافتند و بر رعایت عفاف و حجاب توسط همه بانوان و حفظ حریم خانواده تاکید کردند.

در پایان راهپیمایی، آیت ا... علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد در مسجد گوهرشاد برای حاضران سخنرانی کرد و در پایان نیز قطعنامه پایانی راهپیمایی عفاف و حجاب قرائت شد.​مشخصات:
نظرات: *