پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیسهمیه‌های سوخت ناوگان گازوييلي حمل ونقل جاده اي تغییر کرد

تاریخ انتشار: 1395/04/22

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تغییر سهمیه‌های سوخت براساس پیمایش برای ناوگان نفت گاز سوز حمل‌ونقل باری و مسافری را ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل حمل ونقل وپايانه هاي استان خراسان رضوي،  جواد وحدتي فرد مدير كل حمل ونقل وپايانه هاي استان خراسان رضوي گفت:سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در ابلاغیه‌ای به ادارات کل حمل‌ونقل و پایانه‌هاي استانها ، سهمیه ي سوخت ناوگان سنگين حمل ونقل عمومي ديزلي را تغییر داد.

وحدتي فرد خاطر نشان ساخت: با توجه به مصوبات کارگروه سیستم جامع پیمایش ناوگان حمل و نقل بار و مسافر و با در نظرگرفتن مقایسه میان سهمیه اختصاص یافته و مصرف سوخت توسط ناوگان و همچنین برای واقعی کردن میزان سهمیه تخصیصی جدول اصلاح شده قواعد طرح تخصیص سوخت بر مبنای پیمایش را ارسال نموده است.

وحدتي فرد در ادامه تاكيد كرد: رانندگان عزيز دقت نمايند در هنگام دريافت اسناد حمل ونقل جاده اي  الزاماً كد رهگيري ثبت شده باشد تا عملكرد وسيله نقليه در سيستم جامع ثبت و امكان برخورداري از سهميه فراهم  گردد.

سهیمه سوخت تیر ماه95 از سایت سازمان.jpg2.jpg
 ۱ـ پیمانه آفلاین در اولین سوخت‌گیری هر ماه به کارت هوشمند سوخت منتقل می‌شود.
 
۲ـ در صورتی که ذخیره روی کارت از حد آستانه پایین‌تر بیاید و خودروی مربوطه در مرکز داده دارای سهمیه باشد، یک پیمانه به صورت آنلاین به کارت سوخت منتقل می‌شود.
 
۳ـ حد آستانه برابر با پیمانه آفلاین است.

4-انتقال پیمانه آنلاین به کارت هوشمند سوخت صرفاً در جایگاه‌های برخط صورت می‌پذیرد.
 
۵ـ انتقال سهمیه از مرکز داده به کارت هوشمند سوخت با اولویت انتقال سهمیه عملکردی صورت می‌پذیرد.
 
۶ـ مابه‌التفاوت سهمیه عملکردی با سهمیه پایه مطابق با قواعد شارژ آنلاین به کارت سوخت منتقل می‌شود.
 
۷ـ سهمیه پایه اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های سامان‌دهی شده توسط وزارت کشور که در سایت http://samandehi.uicb.ir ثبت‌نام کرده‌اند، به ترتیب معادل ۴۷۰۰ و ۱۵۰۰ لیتر است.
 
۸ـ در خصوص اتوبوس‌های بالای ۴۰ نفر با ویژگی‌های خاص که مصرف بالاتری دارند مانند: اتوبوس‌های سه محور، دو طبقه و ولوو B۱۲ به میزان ۲۵ درصد به پیمایش ثبت شده اضافه می‌شود.مشخصات:
نظرات: *