پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیپايان دوره آموزشي دو روزه "رايانش ابري و شبكه امنيت اطلاعات در سازمان ها" در مشهد

تاریخ انتشار: 1395/08/20

دوره آموزشي دو روزه "رايانش ابري و شبكه امنيت اطلاعات در سازمان ها" امروز در مشهد مقدس پايان يافت.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي، در اين دوره آموزشي كه مديران و كارشناسان حوزه فناوري ستاد سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي و ادارات كل حضور داشتند، سرفصل امنيت شبكه و فضاي ابري تدريس و مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي خراسان رضوي امروز در اين دوره آموزشي در سخناني گفت: سرعت رشد فناوري در همه حوزه ها ملموس و قابل توجه است.

ابراهيم نصري افزود: با وجود اين كه فناوري موجب تسريع در ارائه خدمات و كاهش نياز به نيروي انساني در همه سطوح را موجب شده، اما چالش ها و آسيب هايي را نيز همراه خود دارد كه بايد مد نظر قرار بگيرد و با ارتقاي دانش كارشناسان اين حوزه، با هوشمندي بيشتري با اين خطرات مواجه شد كه برگزاري اين دوره هاي آموزشي در همين راستا برنامه ريزي شده است.

وي ادامه داد: خوشبختانه سازمان راهداري و حمل ونقل جاده اي هم در حوزه سخت افزار و هم نرم افزار، ‌جزو سازمان هاي پيشرفته و پيشرو قراردارد و اين مهم به واسطه وجود مديران و كارشناسان توانمند در اين حوزه ها مدل شده است.

مداح مديركل فناوري اطلاعات سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي نيز در اين دوره آموزشي با تقدير از ميزباني اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي، بر برگزاري دوره هاي آموزشي مشابه با توجه به اهميت موضوع تاكيد كرد.​مشخصات:
نظرات: *