پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی خبر داد


ثبت بیش از 142 میلیون تردد در جاده هاي خراسان رضوی

تاریخ انتشار: 1395/09/20

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از ثبت بیش از 142 میلیون تردد توسط 102 دستگاه تردد شمار در جاده های استان خراسان رضوی طی هشت ماهه امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي خراسان رضوي، ابراهیم نصری افزود: از این میزان، 84 درصد ترددها مربوط به سواری و وانت، شش درصد مربوط به مینی بوس و کامیونت، چهار درصد مربوط به کامیون دو و سه محور، چهار درصد مربوط به تریلی و دو درصد مربوط به اتوبوس بوده است.

وی ادامه داد: طی هشت ماهه امسال، به طور میانگین هر ساعت 24 هزار و 63 خودرو و به طور میانگین روزانه 577 هزار و 505 خودرو در جاده های خراسان رضوی تردد داشته اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی خاطرنشان کرد: طی این مدت محورهای چناران- مشهد و بالعكس، مشهد- شانديز و بالعكس و گلبهار- چناران و بالعكس به ترتیب دارای بیشترین حجم تردد خودروها در استان بوده اند.

وی افزود: همچنین محورهای خروجي آزادراه ملك آباد- مشهد، خواف- قائن و سرخس- مشهد(ميامي) دارای بیشترین میزان تردد خودروهای سنگین بوده است.

نصری ادامه داد: طی این مدت 19 میلیون و 139 هزار و 263 مورد تخلف سرعت غیر مجاز توسط این 102 تردد شمار در سطح جاده های استان خراسان رضوی به ثبت رسیده که بیشترین تعداد آن به ترتیب در محورهای باجگيران- امام قلي، قوچان- درگز و بجستان- بردسكن بوده است.

وی گفت: همچنین 26 میلیون و 153 هزار و 720 تخلف عدم رعایت فاصله مجاز بوسیله این تردد شمارها ثبت شده که بیشترین تعداد این تخلف به ترتیب در محورهای مشهد- فريمان و بالعكس، باخرز- تربت حيدريه و تربت حيدريه- سه راه شادمهر روی داده است.

در حال حاضر 100 محور در استان خراسان رضوی مجهز به دستگاه های تردد شمار است./​مشخصات:
نظرات: *