پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبیش از هزار کیلومتر از راههای حوزه راهداری باجگیران برف روبی شده است

تاریخ انتشار: 1395/10/11

محسن نیک اختر مسوول راهداری و حمل ونقل باجگیران :راهداران باجگیران در قالب سه تیم برفروب اماده خدمت رسانی به همشهریان و هموطنان عزیز ی که از طول راههای حوزه استحفاظی این بخش عبور میکنند , میباشند.

نيك اختر افزود:

 طول راههای حوزه راهداری باجگیران علاوه بر   ترانزیت بودن ,بدلیل کوهستانی و برفگیر بودن از  اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و ضرورت رسیدگی بیشتر به ان را در مواقع نزول رحمت الهی بصورت برف و به طبع ان یخ بندان را دوچندان مینماید.

وی در ادامه گفت:

سه اکیپ برفروب زمستانی متشکل از۱۸ نفر راهدار و 14 دستگاه سنگين و سواري درگير در امر راهداري زمستاني وظیفه خدمت رسانی به هموطنان عزیز و برفروبی و راهداری زمستانی200 کیلومتر از طول راههای شهري و روستائي باجگیران را به عهده دارند.

 

وی گفت : اتفاق مبارکی که امسال در بحث ایمنی و ترافیک زمستانی افتاده است استقرار پلیس راه در محل ایستگاه امداد و نجات امامقلی بوده که این امر باعث بالا رفتن هر بیشتر استاندارد ایمنی طول جادههای باجگیران را در پی خواهد داشت

نيك اختر ابراز امید واری کرد با عملی شدن قول مسوول هلال احمر قوچان مبنی بر استقرار اکیپ امداد و نجات هلال احمر به مجموعه فوق ,شاهد هر چه بهتر شدن خدمات راهداری و کاهش خسارات ناشی از سوانح وبلایای طبیعی در طول محورهای مواصلاتی باجگیران باشیم​مشخصات:
نظرات: *