پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

معاون راهداری اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي خراسان رضوي:


همه جاده های خراسان رضوی باز است

تاریخ انتشار: 1395/11/11

معاون راهداری اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي خراسان رضوي گفت: در حال حاضر همه جاده های استان خراسان رضوی باز است و تردد در آن ها جریان دارد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي خراسان رضوي، علیرضا خجسته افزود: محور قدیم قوچان-درگز (گردنه ا... اکبر) که به دلیل کولاک و عدم دید کافی مسدود اعلام شده بود، با فروکش کردن کولاک و تلاش عوامل راهداری بازگشایی شد.

وی ادامه داد: تردد در محور قوچان-درگز (گردنه تیوان) نیز که قبلا فقط با استفاده از زنجير چرخ امکان پذیر بود، بدون استفاده از زنجیر چرخ نیز میسر است.

معاون راهداری اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي خراسان رضوي اظهار داشت: هم اکنون همه محورهای مواصلاتی در استان خراسان رضوی باز است و وضعی جوی در دیگر نقاط استان، صاف تا قسمتی ابری است.

وی افزود: باوجود قطع بارش برف در محور های مواصلاتی خراسان رضوی، راهداران کماکان در حال انجام عملیات راهداری زمستانی هستند.

خجسته به هموطنان عزیز توصیه کرد قبل از آغاز سفر از طریق تماس با شماره تلفن گوياي  141 که به صورت شبانه روزی پاسخگوي هموطنان عزيز است، از وضع جاده ها اطلاع کسب کنند./​مشخصات:
نظرات: *