پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی:


برنامه های سال 96 راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی باید متفاوت از سال های گذشته تدوین شود

تاریخ انتشار: 1395/12/05

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: برنامه های سال 96 اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی باید با رویکرد متفاوت از سال های گذشته تدوین و به ستاد ارسال شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، ابراهیم نصری در دومین گردهمایی مدیران ستادی و مدیران شهرستان های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی که در مشهد برگزار شد، افزود: در برنامه ریزی برای سال آینده باید صرفه جویی و استفاده صحیح از منابع مد نظر باشد.

وی همچنین با اشاره به در پیش بودن نوروز، اظهار داشت: باید از هم اکنون برنامه ریزی منسجم و مدونی برای نوروز هم در ستاد و هم در شهرستان ها انجام و جلسات لازم با مدیران شهرستان ها برگزار شود تا نوروزی متفاوت از سال گذشته داشته باشیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی با بیان این که بخشی از توسعه استان مربوط به حضور زائران است، افزود: وظیفه داریم بهترین خدمات را به زائران ارائه کنیم.

وی ادامه داد: در این راستا باید مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی بازدید شود. همچنین پایانه‌های مسافربری و مرز ها نیز باید آماده سازی شود.

نصری یادآور شد: در حوزه نگهداری راه ها هم باید از هم اکنون اموری همچون لکه گیری، خط کشی، شست و شوی علائم و آشکار سازی نقاط پرحادثه انجام شود.

وی با اشاره به محدود به محدودیت منابع اعتباری و تخصیص کم افزود: پرداخت مطالبات پیمانکاران نگهداری راه ها  به روز می شود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی ادامه داد: از محل منابع استانی اعتباری برای نگهداری راه ها نداریم. در سرفصل نگهداری راه ها هر چقدر از بودجه شهرستان اختصاص یابد ما هم از منابع ملی اختصاص می دهیم.

وی همچنین ضمن تاکید بر پرهیز از ورود به حواشی، گفت: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی زیر مجموعه هیچ دستگاهی نبوده و مستقل است.

نصری با بیان این که‌ منابع اعتباری محدود است، خواستار صرفه جویی در هزینه ها شد و گفت: لامپ های کم مصرف ال ای دی باید جایگزین لامپ های پرمصرف شود.

دراین گردهمایی معاونان مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی، مدیران ستادی این اداره کل وچند تن از مدیران ادارات شهرستان ها سخنرانی کردند.​مشخصات:
نظرات: *