پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

معاون راهداری اداره کل حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی خبر داد


حضور 195 تیم عملیاتی و گشت زنی راهداری در جاده های خراسان رضوی

تاریخ انتشار: 1396/01/09


معاون راهداری اداره کل حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از 

آمادگی کامل راهداران استان بری استقبال از زائران و مسافران نوروزی با 195 تیم عملیاتی و گشت زنی راهداری و زمستانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی، علیرضا خجسته افزود: همچنین همزمان با اجرای طرح نوروزی ۱۳۹۶ از ۲۵ اسفندماه ۹۵ تا ۱۵ فروردین ۹۶، ۱۰ اکیپ خدمات رسانی ثابت در نقاط پر تردد و مبادی ورودی استان مستقر هستند.

وی ادامه داد: این ۱۹۵ تیم عملیاتی و گشت زنی راهداری که پیش از زمستان در جاده های خراسان رضوی فعال بوده اند، در ایام اجرای طرح نوروزی ۹۶ نیز برای امدادرسانی و کمک احتمالی به مسافران در شرایط نامناسب جوی و بارش برف و باران که موجب سیلاب و خرابی جاده شود، آماده باش هستند.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی یادآور شد: طبق پیش‌بینی‌های هواشناسی تا ۱۵ فروردین ماه ۹۶ احتمال بارش باران و برف در جاده‌های استان وجود دارد.

وی با اشاره به استقرار ۱۰ اکیپ خدمات رسانی ثابت در نقاط پر تردد و مبادی ورودی خراسان رضوی، گفت: این اکیپ ها ضمن ارائه نقشه راه های استان و اطلاع رسانی وضع راه ها، آبجوش صلواتی نیز به مسافران ارائه می کنند.

وی افزود: یکی از اهداف استقرار این اکیپ ها، توقف مسافران و استراحت کوتاه رانندگان به منظور پیشگیری از تصادفات است./​مشخصات:
نظرات: *