پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی خبر داد


ثبت روزانه میانگین ۷۰۰ تخلف سرعت تنها در سه محور خراسان رضوی طی نوروز

تاریخ انتشار: 1396/01/12

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی از ثبت روزانه میانگین ۷۰۰ مورد تخلف سرعت غیرمجاز تنها در سه محور این استان طی ایام نوروز خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی، ابراهیم نصری با اشاره به وجود دوربین های ثابت ثبت سرعت در محورهای مشهد- قوچان و برعکس، مشهد- تربت حیدریه و برعکس و مشهد-سرخس و برعکس، افزود: از ۲۵ اسفندماه سال گذشته آغاز طرح نوروزی تا پایان روز دهم فروردین ماه جاری، در مجموع ۱۱ هزار و ۲۰۴ تخلف سرعت غیرمجاز شامل پنج هزار و ۱۸۴ تخلف سرعت لحظه ای و شش هزار و ۲۰ تخلف سرعت متوسط غیر مجاز، همراه با تصاویر خودرو و پلاک آن از طریق این دوربین ها در این سه محور، ثبت و برای اعمال قانون به اجرائیات پلیس راهور کشور ارسال شده است.


وی ادامه داد: در این مدت در مجموع چهار میلیون و ۱۹۷ هزار و ۳۷۶ خودرو در این سه محور تردد کرده اند.


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی همچنین گفت: طی ایام طرح نوروزی تا پایان روز دهم فروردین ماه جاری، یک میلیون و ۳۸ هزار و ۸۰۲ خودرو به استان وارد و ۹۸۵ هزار و هفت خودرو از استان خارج شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب یک درصد افزایش و چهار دهم درصد کاهش داشته است.


وی افزود: در این مدت یک میلیون و ۲۹۶ هزار و ۴۰۷ خودرو به مشهد وارد و یک میلیون و ۳۲۹ هزار و ۹۱۴ خودرو از مشهد خارج شده است که به ترتیب ۱۳ و ۱۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.


 طرح نوروزی ۱۳۹۶ از ۲۵ اسفند ۹۵ آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه جاری ادامه دارد./​مشخصات:
نظرات: *