پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیشناسایی 60نقطه حادثه خیز راه در راه های خراسان رضوی

تاریخ انتشار: 1396/02/10

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از شناسایی نقاط پرتصادف و  دارای تصادف در راه های استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، مهندس خجسته گفت: تمامی نقاط پرتصادف و دارای تصادف راههای استان شناسایی شده است که در حال حاضر 60 نقطه پرتصادف و 87 نقطه دارای تصادف شناسایی شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه یکی از مهمترین رسالت های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، افزایش ایمنی و تردد ایمن استفاده کنندگان از راه ها است، این اداره کل در خراسان رضوی اقدامات اولیه زودبازده و کم هزینه را برای آشکار سازی این مناطق آغاز کرده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ادامه داد: بیشترین فراوانی نقاط پرتصادف و دارای تصادف استان باتوجه به حجم بالای تردد در محورهای مشهد-نیشابور-سبزوار ، محور مشهد-قوچان و مشهد-گناباد و مشهد تربت جام قرار دارد.

مهندس خجسته با اشاره به اینکه حذف نقاط پر تصادف و ایمن سازی نقاط دارای تصادف نیازمند 44میلیارد تومان اعتبار است افزود: رفع نواقص موجود در این راه ها در درازمدت و در صورت تامین اعتبارات امکان پذیر است.

وی خاطرنشان ساخت: در حال حاضر برای آشکار سازی این نقاط عملیات کم هزینه و زودبازده در دستور کار قرار دارد و تا کنون از مجموع 147 نقطه پر تصادف و دارای تصادف 67 نقطه اشکار سازی شده است.

پایان خبر.////​مشخصات:
نظرات: *