پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیوضعيت جوي جاده هاي استان ابري است

تاریخ انتشار: 1396/02/17

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از آخرین وضعیت محورها و جاده های استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی، ابراهیم نصری با بیان اینکه بارش ها در خراسان رضوی ادامه دارد، اظهار کرد: هم اکنون آسمان تمامی نقاط و شهرهای استان نیمه ابری تا تمام ابری است و بر اساس گزارش های هواشناسی استان بارش ها به صورت رگباری، رعد و برق و وزش باد تا 24ساعت آینده ادامه خواهد داشت .

وی با اشاره به اینکه احتمال سیلاب و آبگرفتگی در محورهای استان وجود دارد گفت: عوامل راهداری به صورت آماده باش قرار دارند تا در صورت بروز هرگونه مشکل در مسير  راهها و جاده هاي استان و امدادرسانی را در سطح جاده ها پیگیری نمایند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی اضافه کرد: روز گذشته در شهرستان های سبزوار، جغتای، فریمان، قوچان، کلات، چناران و درگز بیشترین بارش باران گزارش شده بود.

وی با بیان اینکه در برخی شهرستان های استان نیز بارش تگرگ و مه گرفتگی محورها پیش بینی شده است، از رانندگان و استفاده کنندگان راه خواست با حرکت با سرعت مطمئن در جاده های لغزنده ، ایمنی را برای خود و دیگران فراهم سازند و در صورت بروز و مشاهده هرگونه مشکلی در مسیر راه ها و جاده های استان با مرکز مديريت راههاي استان 051-33411000 و سامانه گوياي 141 تماس بگیرند.​مشخصات:
نظرات: *