پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیآغاز عملیات مرمت و بهسازی پل مهدی آباد واقع در آزاد راه مشهد باغچه

تاریخ انتشار: 1396/02/30

معاون راهداري اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از آغاز عملیات مرمت و بهسازی پل مهدی آباد واقع در كيلومتر 20 آزادراه مشهد - باغچه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، مهندس خجسته گفت: به دليل اضمحلال شديد عرشه پل مهدی آباد و احتمال بروز حوادث، تعمیرات اساسی آن در دستور کار قرار گرفت.

معاون راهداري اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی با اشاره به اینکه هزینه عملیات ایمن سازی و تعمیرات اساسی پل مهدی آباد حدود5،000 میلیون ریال برآورد شده است افزود: با توجه به اينكه بايستي دال پل بطور كامل مرمت گردد، انجام عمليات اجرائي نيازمند انسداد آزادراه مي باشد. بنابراين  با عنايت به حجم سنگين تردد آزادراه مشهد باغچه، عبور وسايط نقليه با استفاده از كنارگذر پيش بيني گرديده است.

مهندس خجسته در ادامه گفتگو اعلام نمود به دليل محدوديت در اعتبارات ابلاغي احداث كنارگذر مذكور با امكانات و ماشين آلات اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان مشهد در حال انجام بوده و با برنامه ريزي انجام شده انشالله تا هفته آينده عمليات اجرائي آن به پايان خواهد رسيد.

معاون راهداري اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده­اي خراسان رضوي اظهار اميدواري كرد كه با توجه به برنامه ريزي­هاي صورت گرفته انشالله تا پايان ارديبهشت ماه پيمانكار مشخص شده و عمليات اجرائي تعميرات پل در ابتداي ماه مبارك رمضان آغاز و با سرعت انجام و در سريع ترين زمان ممكن به اتمام برسد.

گفتنی است آزادراه مشهد باغچه در سال 1381 خورشیدی به بهره برداري رسيده و تردد در آن روزانه حداقل 15000 وسيله نقليه است. همچنين پل مهدي آباد در كيلومتر 20 آزادراه مذكور واقع شده و داراي يك دهانه بيست متر مي باشد.​مشخصات:
نظرات: *