پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدير كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان خراسان رضوي:


حقوق شهروندي و خواسته هاي مردم در حوزه ي راهداري و حمل ونقل جاده اي بايد برآورده شود.

تاریخ انتشار: 1396/03/09

اولين  گردهمايي مديران راهداري و حمل ونقل جاده اي خراسان رضوي  سال 96 با حضور مديران اجرايي و ستادي اداره كل برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان خراسان رضوي، مهندس  ابراهيم نصري           مدير كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان خراسان رضوي در اين گردهمايي اظهار داشت :منابع  مالي استاني در سال گذشته براي اولين بار 50 درصد تخصيص يافته بود كه با همين كمبود منابع و همچنين بارش بسيار خوب  برف و باران، راهداران عزيز توانستند در نگهداري زمستاني راهها و باز نگه داشتن مسير هاي اصلي همت بگمارند و سازمان را سربلند نمايند تا شرمنده  مردم نباشيم.

نصري در ادامه به آغاز سفر هاي تابستاني در كمتر از يك ماه ديگر اشاره كرد و خاطر نشان كرد:مديران شهرستان ها  براي سفر هاي تابستاني آمادگي هاي لازم را داشته باشند و اقدامات مربوط به ايمني جاده هاي استان براي سهولت در رفت و آمد مسافرين و زائرين انجام دهند.

مدير كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان خراسان رضوي پيگيري افزايش اعتبارات راهداري در شهرستان ها از طريق  كميته ي برنامه ريزي شهرستان راا خواستار شد و افزود: منابع مالي كه سال گذشته تخصيص داده شد حداقل مبلغ است كه با توجه به اينكه رييس كميته  اعتبارات هر شهرستان ، شخص  فرماندار است بايد تلاش مضاعف صورت پذيرد تا افزايش اعتبار در حوزه ي راهداري شهرستان ها را شاهد  باشيم.

نصري تاكيد بر استفاده ي صحيح از منابع را با توجه به ابلاغ اعتبار ضروري دانست و ادامه داد: با توجه به  سياست هاي سازمان در سال جديد انتظار داريم سال خوبي از نظر منابع مالي باشد .

اين مقام مسوول كاهش تلفات ناشي از از سوانح رانندگي را در سال گذشته مطلوب توصيف كرد كه ان شالله در سال جديد نيز  با همت مسئولين شهرستان ها با همكاري دستگاههاي  ذيربط ارتقا وضعيت ايمني جاده ها و كاهش تصادفات را شاهد باشيم.

گفتني است در ادامه ي جلسه 13 تن از روساي ادارات ستادي و شهرستاني به بيان اقدامات و مشكلات خود در حوزه ي كاري خود پرداختند .​مشخصات:
نظرات: *