پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیآمادگی کامل راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد برای سفرهای تابستانی

تاریخ انتشار: 1396/04/18

تمامي امكانات اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد برای سفرهای تابستانی بسيج شده اند

به گزارش اداره روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوي  ، یونس ارشادی با بيان مطلب فوق افزود: بخش حمل و نقل جاده اي  شهرستان گناباد از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است به طوری که در قسمت حمل و نقل کالا در کشور با داشتن بیشترین ناوگان حمل و نقلی برون شهری این شهرستان از اهمیت بسیاری برخوردار است و در بخش حمل و نقل مسافر نیز در حال حاضر40 دستگاه اتوبوس، 60 دستگاه ميني بوس و 27  دستگاه خودرو سواري در ناوگان عمومي به ارائه خدمات مسافران مي پردازند.

رييس اداره راهداري و حمل نقل جاده اي گناباد ضمن اعلام اينكه در حال حاضر بيش از 2500 راننده در شهرستان در حال فعاليت هستند و از اين تعداد بیش از 200 راننده در بخش جابجايي مسافر فعاليت دارند، تاكيد كرد : بررسي سلامت و تجارب رانندگان يكي از مهمترين اولويت هاي كاري اين اداره در جهت ايمني و آرامش مسافران در طول سفر مي باشد كه تا كنون با پيگيري هاي مستمر و اجراي دوره هاي آموزشي ويژه رانندگان در اين بخش به اين مهم دست يافته ايم.

ارشادی افزود : تجارب و سلامت رانندگان از جمله شاخص هاي مهم ناوگان هاي عمومي این شهرستان و استان مي باشد كه اين گام مثبت در ناوگان مسافربري نويد بخش سفري ايمن و آرام براي مسافران است.

وی  درخصوص مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی گفت : در حال حاضر یک مجتمع خدمات رفاهي بين راهي با امكانات لازم پذيراي ارائه خدمات به مسافران و هموطنان مي باشد .

 ارشادی در پايان مسير هاي ارتباطي اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گناباد را  57251814 و 57258570 و همچنين تلفن گويا 141 اعلام كرد و از  مسافران خواست  با مشاهده هر گونه تخلفي در طول سفر به اين اداره گزارش نمايند.​مشخصات:
نظرات: *