پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

در ديدار با فرمانده انتظامی استان مطرح شد:


سوانح جاده ای در خراسان رضوی را به حداقل ممکن می رسانیم

تاریخ انتشار: 1396/06/23

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی در دیدار با فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: با برنامه ریزی و اصلاح نقاط پرتصادف در استان، سوانح جاده ای و تلفات ناشی از آن را به حداقل ممکن می رسانیم.
به گزارش روابط عمومی راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی مهندس نصری با اعلام این مطلب افزود: به همکاری های بین بخشی و ادارات مختلف متولی در بخش راه و حمل ونقل می توانیم جاده های استان را به یکی از محورهای ایمن در کشور مبدل کنیم.
وی با اشاره به اینکه در چهار ماه اخیر نسبت به آمار همزمان در سال گذشته افزایش تلفات جاده ای را به همراه نداشتیم و پیش بینی می شود که تا پایان امسال نیز شاهد کاهش تلفات ناشی از سوانح جاده ای در استان باشیم.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: در نوروز امسال با اجرای طرح ویژه ای برای آموزش رانندگان در استان به عنوان الگوی نمونه در کشور توانستیم، به 70هزار نفر از رانندگان فعال در بخش حمل و نقل جاده ای استان آموزش های لازم را برای رانندگی ایمن و افزایش ایمنی در سفر ارایه کنیم.
سردار قادر کریمی، فرمانده انتظامی خراسان رضوی نیز در این دیدار با تقدیر از تلاش راهداران و مدیران و فعالان حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: با توجه به اینکه بخش عظیمی از تردد جاده ای کشور از طریق محورهای خراسان رضوی صورت می بخشد باید بر افزایش ایمنی و کاهش تلفات ناشی از حوادث جاده ای بیش از پیش توجه نمود.
وی افزود: متاسفانه خراسان رضوی یکی از پرحادثه ترین استان های کشور محسوب می شود و متولییان ایمنی و حمل و نقل جاده ای می بایست با تمام توان خود برای حمایت و حفاظت از جان مردم تلاش نمایند.
سردار کریمی ادامه داد: هرچند که جاده های استان در سال های اخیر بسیار ایمن تر از گذشته شده است اما به دلیل حجم بالای تردد زائران و ساکنان استان باید مدیریت درستی را برای کنترل ترافیک در روزهای مختلف هفته و ایجاد آرامش را برای استفاده کنندگان از راه فراهم آوریم.
وی افزود: ایجاد سفری امن برای زائران و کاهش تصادفات جاده ای خاطرات خوشی را برای زائران و خانواده های آن ها به همراه خواهد داشت و اقدامات پیش گیرانه ای که در بخشی با طراحی جرایم و در بخش دیگری نیز با ارایه آموزش های لازم فراهم خواهد آمد.مشخصات:
نظرات: *