پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاتمام عملیات روکش آسفالت گرم محور بردسکن –سبزوار

تاریخ انتشار: 1396/06/28

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان بردسکن از اتمام عملیات 15 کیلومتر روکش آسفالت گرم در محور بردسکن به سبزوار خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره كل راهداری و حمل ونقل جاده ای  اسات خراسان رضوي ،کامیار رضا ریاضی با اشاره به اینکه محور بردسکن- سبزوار یکی از محورهای اصلی و پر تردد شهرستان می باشد و با توجه به اینکه شرایط محیطی منطقه و نیز تردد بالای مسیر باعث ازبین رفتن رویه راه وایجاد ترکهای در سطح آسفالت گردیده بود لذا قبل از اجرای روکش نسبت به ترک گیری و لق گیری و چیپسیل محور اقدام گردید و بعد از این مرحله روکش آسفالت صورت گرفت که این عملیات باعث افزایش طول عمر رویه خواهد شد .

 ریاضی با بیان اینکه در سنوات قبل نیز در بخش مرکزی و کوهپایه و در محورهای روستایی کار بسیار مطلوبی صورت گرفت و اکثر روستا ها نیز روکش شد . گفت: الحمدلله ما در این بخش موفق عمل نموده که این نتیجه پشتیبانی معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده­ای خراسان رضوی و تلاش راهداران گم نامی بوده که شبانه روز خود را وقف جاده ها و خدمت به خلق نموده اند .

 ریاضی همچنین در توصیف مشخصات فنی آسفالت صورت گرفته افزود:عرض آسفالت انجام شده در این محور7.5 متر می باشد که قیر آن از محل قیر رایگان و نیز قرارداد اداره کل تامین گردیده و آسفالت اجرایی نیز از نوع آسفالت گرم توپکا می باشد

 وی در ادامه خاطر نشان کرد: با افتتاح این روکشها جمعیتی بالغ بر 150000 نفربطور مستقیم از نعمت آسفالت مناسب برخوردار گردیده است که انشالله این روند همچنان ادامه خواهد داشت و در آینده نزدیک نسبت به روکش محورهای جدید اقدام خواهد شدمشخصات:
نظرات: *