پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلینرخ بلیت اتوبوس اربعین تابع عرضه وتقاضاست

تاریخ انتشار: 1396/07/26

 

​​رئیس کمیته حمل ونقل ستاد برنامه ریزی، مدیریت و ساماندهی زائرین اربعین در خراسان رضوی گفت:نرخ بلیت اتوبوس از مشهد به مرز عراق تابع عرضه و تقاضا و توسط اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشوری تعیین می شود.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان خراسان رضوي ابراهیم نصری  با اعلام اين خبر  افزود: با توجه به پیش بینی افزایش سفر اربعین در سال جاری نسبت به پارسال برآورد می کنیم از خراسان رضوی 200هزار نفر در پیاده روی اربعین امسال شرکت کنند.
 
رئیس کمیته حمل ونقل ستاد اربعین استان گفت: پیش بینی می شود 100 هزار نفرازاین تعداد با ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای ، 40 هزار نفر با ناوگان ریلی و هوایی و 60هزار نفر باقی مانده نیز با خودورهای شخصی به مرزهای غربی کشور سفر کنند.
 
مدير كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان خراسان رضوي افزود: برای خروج زائرین زمینی خراسان رضوی  مرزهای شلمچه و چزابه تعیین شده است و زائران حسینی برای ورود به عراق باید به این مرزها مراجعه کنند.
 
نصری وظیفه کمیته حمل ونقل ستاد اربعین استان را تامین ناوگان حمل و نقل عمومی زائران در مسیر رفت و برگشت به مرزهای خروجی شلمچه و چزابه اعلام کرد و گفت: زائرین تا حد ممکن از ناوگان ریلی برای تردد دراین مسیر استفاده کنند.
 مشخصات:
نظرات: *