پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیارسال محموله ي كمك هاي انسان دوستانه به زلزله زدگان توسط فعالان حمل ونقل مسافر جاده اي مشهد

تاریخ انتشار: 1396/08/28

دبیر انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل مسافرمشهد گفت: از ظرفيت ناوگان حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی برای ارسال كمك هاي انسان دوستانه به  زلزله زدگان استفاده مي شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی،حسن آسیابان با اشاره به ضایعه رخداد زمین لرزه در کرمانشاه گفت: پس از وقوع زمین لرزه و خسارت و آسیب دیدگی تعدادی از هموطنانمان برای یاری و کمک به آن ها اطلاعیه ای را در فضای مجازی منتشر کردیم.

به گفته آسیابان روزانه ۵دستگاه از ناوگان حمل و نقل جاده ای از مقصد مشهد به کرمانشاه سرویس دهی می کنند و یکی از بهترین فرصت ها برای ارسال به موقع اقلام مورد نیاز زلزله زدگان در این خطه از کشور است.

دبیر انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل مسافر جاده ای مشهد اعلام کرد: در پی درج و انتشار اطلاعیه مذکور تا کنون بیش از ۸  سرویس اقلام مورد نیاز زلزله زدگان کرمانشاه را به این منطقه منتقل کرده اند.

وی افزود: این اقلام شامل پتو، آذوقه، البسه و پوشاک گرم بوده که باهمکاری پرسنل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، رانندگان فعال در بخش حمل و نقل جاده ای و دیگرفعالان در این بخش تهیه و برای آسیب دیدگان ارسال شده است.​مشخصات:
نظرات: *