پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیرکورد شکنی تخلفات سرعت در آزاد راه مشهد- ملک آباد

تاریخ انتشار: 1396/10/19

​مدیر کل راهداری وحمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: 2.3 درصد از خودورهای عبوری از مسیر آزاد راه مشهد به ملک آباد در آبان و آذر ماه سال جاری دارای تخلف سرعت بوده اند که در مقایسه با سایر ماههای سال بیشترین میزان این تخلف را نشان می دهد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان خراسان رضوي ابراهیم نصری افزود: میزان تخلف سرعت غیر مجاز در مسیر ملک آباد به مشهد نیز در ماههای مهر و آذر به ترتیب با 2 و 2.2 درصد کل ترددهای این مسیر بوده است که پس از خرداد ماه بیشترین میزان است.
وی گفت: علت افزایش نسبت تخلفات سرعت غیر مجاز در محور مذکور در این موقع سال را مساعد بودن شرائط جوی و کاهش تردد وسائط نقلیه  ، عدم ارسال پیامک برای همه متخلفین سرعت غیر مجاز و تصور رانندگان به عدم استقرار ماموران پلیس راه در آزاد راه دانست.
نصری گفت: این دلایل باعث شده است رانندگان متخلف هنوز نیازی به تغییر در رفتار ترافیکی خود احساس نکنند.
مدیر کل راهداری اضافه کرد:به طور متوسط طی 9 ماه گذشته تخلف سرعت غیرمجاز 1.9 و 1.7 درصد خودروهای عبوری از مسیر مشهد-ملک آباد و ملک آباد - مشهد به وسیله دستگاههای ترددشمار اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده اي استان خراسان رضوی ثبت شده است.
وی خاطر نشان کرد: بیشترین تردد خودرو دراین محور مربوط به شهریور ماه سال جاری با بیش از یک میلیون تردد در ازاد راه مشهد باغچه ( ملک اباد) است در حالی که آذرماه امسال حدود 600 هزار تردد توسط سامانه های کنترلی اداره کل راهداری در محور مذکور ثبت شده است.مشخصات:
نظرات: *