پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیآمادگی کامل نیروهای راهداری استان خراسان رضوی

تاریخ انتشار: 1396/11/09

 

​با توجه به بارش برف، راهداری و حمل ونقل جاده ای استان خراسان رضوی در آمادگی کامل می باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان خراسان رضوی ؛ابراهیم‌نصری با اشاره به آغاز بارش برف در برخی محور های استان گفت:  تمام توان و ظرفیت حوزه راهداری استان اعم از نیروهای راهداری ، ماشین آلات و تجهیزات راهداری سبک ونیمه سنگین و سنگین در آمادگی کامل هستند.
نصری افزود: با توجه به پیش بینی بارش برف در اوایل هفته آینده در اکثر نقاط استان، چنانچه هم استانی های عزیز سفر ضروری ندارند از تردد در محورهای برون شهری به ویژه محور های کوهستانی استان خودداری نمایند و در صورت ضرورت به سفر،  حتما تجهیزات ایمنی نظیر زنجیر چرخ و لوازم ایمنی را به همراه داشته باشند.
وی اظهار داشت: هموطنان می توانند از طریق تماس با سامانه 141 و یا ۳۳۴۱۱۰۰۰ مرکز مدیریت راهها از وضعیت راهها ی استان خراسان رضوی مطلع شوند.
مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان خراسان رضوی تصریح کرد: اکیپ های راهداری زمستانی در ۳۳ راهدارخانه فعال استان مستقر هستند ودر مجموع قریب به ۶۵۰ نفر نیروی انسانی ثابت، فصلی و پشتیبان و قریب به ۷۵۰ دستگاه انواع ماشین‌آلات نظیر برف‌خور، برف‌روب، بلدرز، لودر، گریدر و شن‌پاش در طرح زمستانی و عملیات راهداری تجهیز شده اند.
نصری گفت: در مدت بارش، گزارش وضعیت راههای استان و چگونگی تردد درمحورهای مختلف آن و توصیه های ایمنی مربوط به زمان بارش ازطریق رسانه های جمعی استان، سایت، اخبار صداوسیما، خبرگزاری جمهوری اسلامی و کانال فضای مجازی به آدرس @khrrmto به سمع و نظر شهروندان خواهد رسید.
 
 مشخصات:
نظرات: *