پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

رييس اداره راهداري وحمل ونقل جاده اي شهرستان درگز خبر داد:


با هماهنگي دادستان با سارقان و خریداران علائم جاده اي برخورد مي شود

تاریخ انتشار: 1396/12/15

 

​به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان خراسان رضوي حامد محمودي با اعلام خبر فوق افزود:  يك از مواردي كه جان رانندگان و مسافران عزیز را در محور هاي كوهستاني حوزه اين شهرستان را در  معرض خطر قرار داده است ،سرقت و تخریب علایم ایمنی و تابلوهای هشدار دهنده سطح جاده ها مي باشد كه خسارت  زيادي  به اموال عمومی و بیت المال وارد می کند.
رييس اداره راهداري وحمل ونقل جاده اي شهرستان درگز افزود : اين  تابلو ها و علایم هشداردهنده برای راهنمایی و هدایت رانندگان با هدف ایمنی  در رانندگي استفاده شده است كه با توجه به افزايش سرقت اين تابلوها هماهنگي لازم با دادستاني شهرستان براي برخورد قانوني صورت گرفته است.
خلیل اله برزنونی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان درگز  نيز اعلام كرد :چنانچه افرادی اقدام به سرقت یا تخریب تابلو ها و علائم جاده اي نمایند از دیدگاه دین محکوم به خون افرادی هستند که به وسیله نبود این علایم دچار سانحه شده  و خانواده های بسیاری را داغدار حوادث جاده ای می کنند.
دادستان شهرستان در پایان هشدار داد که با سارقان و تخریب کنندگان علایم در سطح جاده ها به طور قاطع مطابق قانون و با در نظر گرفتن حداکثر مجازات قانونی برخورد خواهد شد و همچنین از شهروندان محترم خواست تا در صورت مشاهده هر گونه موارد غیر قانونی  مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند.
 

 


مشخصات:
نظرات: *