پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

با توجه به در پیش بودن سفرهای نوروزی صورت گرفت :


نصب تابلوهای اطلاعاتی در محور سبزوار - شاهرود

تاریخ انتشار: 1396/12/20

 

​ رييس اداره راهداري وحمل ونقل جاده اي شهرستان سبزوار گفت : با توجه به درپیش بودن سفرهای نوروزی و در راستای اطلاع رسانی و هدایت ایمن خودروها به دوربرگردانهای محور سبزوار – شاهرود و بالعکس تابلوهای  تهیه شده توسط اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی , در حال نصب می باشد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان خراسان رضوي مهدي رحمتي با اعلام خبر فوق افزود :
این تابلوها در مساحت 125 مترمربع تهیه گردیده که هزینه آن بالغ بر 650 ميليون ریال می باشد. و هزینه نصب این تابلوها حدود  350 ميليون ریال با امکانات اداره راهداری شهرستان سبزوار در حال انجام است.
وی افزود : عدم وجود این تابلوها جهت اطلاع رسانی در قبل از دوربرگردانهای محور سبزوار – شاهرود و بالعکس باعث وقوع حوادث ناگواری می گردید که علیرغم محدودیت منابع مالی , در سال 96 در دستور کار این اداره قرار گرفت و خداوند را شاکریم که توانستیم تا قبل از شروع سفرهای نوروزی اقدام به نصب تعدادی از آنها نماییم.
رحمتی با بیان وضعیت محور سبزوار شاهرود گفت ، محور مذکور با توجه به  یکنواختی در طول مسیر ، متاسفانه جزء پر حادثه ترین محورهای کشور بوده که قطعا با افزایش ایمنی این محور  کاهش تصادفات و تلفات را شاهد خواهیم بود.
وی در پایان با بیان اینکه راهداران به عنوان سفیران آرامش در راهها در تمام مدت سال و در مدت سفرهای نوروزی با حضوری پر رنگ تر در کلیه مسیرهای شهرستان های سبزوار و داورزن حضور فعال و شبانه روزی خواهند داشت گفت ،  امسال با توجه به افزایش تدابیر ایمنی و ارتقا مباحث ایمنی در راههای شهرستان ، قطعا شاهد کاهش حوادث و اتفاقات ناگوار جاده ای خواهیم بود .
 مشخصات:
نظرات: *