پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سبزوار خبرداد:


آماده باش راهداري و حمل ونقل جاده اي سبزوار براي كاهش سوانح و حوادث رانندگي در ايام نوروز

تاریخ انتشار: 1396/12/24

 

​با بسیج تمامی امکانات و تجهیزات راهداری شهرستان و با بهره گیری از ظرفیت و توانمندی پیمانکاران بومی و غیر بومی فعال در سطح شهرستان و همچنین تلاشهای شبانه روزی همکاران و راهداران عزیز  ،  انشاا... در نوروز پیش رو شاهد کاهش چشمگیر سوانح و حوادث رانندگی در سطح راههای شهرستان های سبزوار و داورزن خواهیم بود . "
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان خراسان رضوي ،مهدی رحمتی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سبزوار در حاشیه برگزاری مانور امکانات و تجهیزات اعضاء کمیته خدمات سفر شهرستان سبزوار در گفتگو با خبرنگاران شهرستان سبزوار گفت :
 در نوروز پیش رو با بسیج تمامی امکانات و تجهیزات راهداری شهرستان و استفاده از ظرفیت و توان پیمانکاران بومی و غیربومی و همچنین با تلاش شبانه روزی همکاران و راهداران عزیز  انشاء... شاهد کاهش حداکثری حوادث و تلفات رانندگی در سطح راههای شهرستان  خواهیم بود .
مسئول کمیته خدمات حمل و نقل و ترافیک شهرستانهای سبزوار و داورزن در بیان وضعیت محورهای شهرستان گفت : در محور سبزوار – شاهرود با توجه به وضعیت خاص ، در تمام طول سال و علی الخصوص در پیک ترافیک جاده ها ، شاهد حوادث ناگوار رانندگی در این محور میباشیم که خوشبختانه امسال با حمایت و همکاری اداره کل محترم راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی ، شاخصه های ایمنی محور افزایش یافته که قطعاً در کاهش حوادث نقش به سزایی خواهد داشت.
وی با بیان اقدامات صورت گرفته در محور سبزوار – شاهرود و سایر محورهای حوزه استحفاظی شهرستان و در جهت افزایش ایمنی عبور و مرور گفت : خط کشی محور ها – نصب و مرمت علائم و تجهیزات ایمنی – اصلاح شیب شیروانی حاشیه راهها – ایمن سازی مناطق مسکونی و تامین روشنایی مقاطع خاص از مجموعه اقدامات صورت گرفته در این محورها می باشد.
مهدی رحمتی گفت : در سایر محورهای اصلی شهرستان شامل : سبزوار – نیشابور ، سبزوار – بردسکن ، سبزوار – اسفراین ، سبزوار – قوچان ، سبزوار – روداب و سبزوار – ششتمد نیز اقدامات مشابهی صورت گرفته که قطعاً در کاهش سوانح این محورها نقش خواهد داشت.
وی در پایان با بیان حضور شبانه روزی راهداران در سطح راهها گفت : راهداران عزیز شهرستان در تمام طول سال و به صورت فعال تر نیز در ایام سفرهای نوروزی در سطح راهها حضور داشته و  به هموطنان عزیز خدمات رسانی می نمایند .
 

 


مشخصات:
نظرات: *