پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سبزوار خبر داد : ‌‌


"حمل ونقل مسافر سبزوار آماده خدمات دهی به مسافرین نوروزی "

تاریخ انتشار: 1396/12/26

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سبزوار گفت: هماهنگی لازم به منظور افزایش امکانات رفاهی بیشتر برای مسافران نوروزی در پایانه مسافربری سبزوار انجام گرفته است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی ، مهدی رحمتی ضمن تبریک پیشاپیش سال نو ، به برخی از کار‌های انجام شده در پایانه مسافربری سبزوار اشاره کرد و افزود: توسعه فضای سبز ، اصلاح روشنایی محوطه ، ایجاد زمین بازی برای کودکان، نمازخانه، سرویس بهداشتی مناسب، در جهت رفاه حال مسافرین عزیز را از جمله این اقدامات برای استقبال از بهار است.

مسئول کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر شهرستان سبزوار با بيان اينکه پیش‌بینی می‌شود روزهای پیش رو، يكي از پرترددترين ایام سال باشد ، اظهار كرد:  در روزهای پیش رو تقاضای سفر در پایانه‌ مسافربری سبزوار به طور چشمگیری افزایش می یابد که با وجود اين، با تمهيداتي كه پيش‌بيني شده است ،  هيچ گونه نگراني براي تهيه بليط و مسافرت شهروندان وجود نخواهد داشت.

 وی همچنین بیان کرد: طی هماهنگی با انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل مسافر و مدیران عامل شرکت های حمل ونقل مسافر مستقر در پایانه، آمادگی کامل دارند تا به صورت شبانه روزی پاسخگوی مراجعین عزیز باشند.

رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان سبزوار اظهار داشت:  این اداره در ایام طرح نوروزی و از مورخه ۲۳ اسفند ماه سال جاری تا پایان روز بیستم فروردین ماه در پایانه مسافربری ، آماده دریافت هرگونه انتقاد و یا پیشنهادات از طریق تلفن‌های ۰۵۱_۴۴۶۴۷۰۲۰ و۴۴۶۴۵۰۲۰ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۵۲۵ از سوی مسافرین عزیز می باشد.

مهدی رحمتی گفت : امیدواریم با اقدامات صورت گرفته بتوانیم موجبات رضایتمندی مسافران نوروزی را فراهم نماییم.مشخصات:
نظرات: *