پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای خراسان رضوی با اشاره به گذشت ۱۱ روز از طرح نوروزی ۹۷، اعلام کرد:


تردد در جاده های استان به مرز ۱۱ میلیون رسید

تاریخ انتشار: 1397/01/05

​مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای خراسان رضوی با اعلام آمار انجام ۱۰ میلیون و ۸۶۵ هزار و۲۷۶ تردد درمحورهاي مواصلاتي استان ،از ابتدای ۲۳ اسفند سال گذشته تا پایان چهارم فروردین ماه ۹۷، گفت: در این بازه ۹۶۲ هزار و ۳۵۷ دستگاه خودرو به مشهد وارد و ۹۸۲ هزار و ۱۶۱ دستگاه خودرو نیز از این شهر خارج شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی ابراهیم نصری افزود: براساس آمارهای واصله در همین بازه زمانی ۶۹۶ هزار و ۴۲۳ دستگاه خودرو به استان وارد و ۷۰۷ هزار و ۷۷۷ دستگاه نیز خارج شدند.
مسئول کمیته حمل و نقل، آمار و برنامه ریزی ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی ادامه داد: همچنین بیشترین آمار تردد در کلّیه محورهای استان در این بازه مربوط به تاریخ چهارم فرودین ماه با انجام یک میلیون و ۱۳۵ هزار و ۸۶۵ تردد است.
وی افزود: پرترددترین محورهای استان در این بازه نیز محورهای مشهد- چناران، چناران- مشهد و آزادراه ملک آباد- مشهد و کمترین ترددها نیز در محورهای امام قلی- باجگیران، باجگیران- امام قلی و کیلومتر ۲۰ کلات- مشهد انجام شده است.
نصری در تشریح آمار تعداد مسافر ورودی و خروجی استان در بازه زمانی سپری شده از طرح نوروزی ۹۷ نیز گفت: آمار مسافر ورودی استان در این روزها در دو بخش ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای و وسایل شخصی با درصد تغییر به ترتیب -۱% و ۸% در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، به ترتیب ۵۱۴ هزار و ۴۶۶ و ۵میلیون و ۶۷۲ هزار و ۴۶۰ نفر وارد استان شدند.
وی در خصوص آمار خروجی استان نیز گفت: آمار مسافر خروجی استان در این بازه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در حوزه حمل و نقل عمومی جاده ای با ۴۳۶ هزار و ۲۸۸ نفر، ۶درصد کاهش و به واسطه وسایل نقلیه شخصی ۵میلیون و ۷۹۵ هزار و ۳۹۲ نفر از استان خارج شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۱درصدی داشته است.مشخصات:
نظرات: *