پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

در 29 اسفند ماه سال ۹۶ ثبت شد:


بیشترین میزان ترافیک با ثبت ۴۰ هزار تردد در محور شاهرود - سبزوار

تاریخ انتشار: 1397/01/08

​مسئول کمیته خدمات حمل و نقل ، ترافیک و آمار و ستاد خدمات سفر شهرستانهای سبزوار و داورزن در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه بازدید مشاور استاندار خراسان رضوی از محل های استقرار امکانات و تجهیزات دستگاههای عضو ستاد خدمات سفر شهرستان سبزوار گفت : در 29 اسفند ماه سال قبل شاهد تردد بیش از 40 هزار خودرو در محور شاهرود – سبزوار بودیم .
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوي مهدي رحمتي گفت :آمار تردد در کلیه محورهای اصلی و بین شهری حوزه استحفاظی شهرستان سبزوار و داورزن بوسیله دستگاههای تردد شمار ثبت و نیز روند تردد در محورها بصورت لحظه به لحظه بوسیله دوربین های نظارت تصویری کنترل میگردد.
رييس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سبزوار گفت : در 29 اسفند ماه سال قبل شاهد ترافیک بسیار سنگین در محورهای حوزه استحفاظی شهرستان سبزوار و داورزن بودیم بطوریکه در مورخه مذکور در محورهای سبزوار – بردسکن و بالعکس ، سبزوار – شاهرود و بالعکس ، سبزوار – سلطان آباد و بالعکس ، سبزوار – اسفراین و بالعکس و نیشابور – سبزوار و بالعکس به ترتیب شاهد 7127-3974، 9113-40054 ، 5986-3254 ، 6663-4639 ، 9506-31244 آمار تردد به ثبت رسیده است .
رحمتی گفت : خوشبختانه با حضور کلیه عوامل خدماتی و امدادی در محورها و علی الخصوص حضور پررنگ راهداران این اداره در سطح محورهای حوزه استحفاظی و همچنین حضور عوامل سختکوش پلیس راه در محورها ، شاهد کاهش حوادث و تلفات در سطح راهها در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تا این لحظه هستیم .
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سبزوار گفت :راهداران این اداره همه روزه و در ایام طرح نوروزی و از مورخه 24/12/96 لغایت 20/01/97 در 8 نقطه از سطح راهها و با استقرار امکانات و ماشین آلات به مسافرین عزیز خدمات رسانی می نمایند .
وی افزود : در طرح نوروزی روزانه تعداد 24 نفر از پرسنل بصورت شبانه روزی از ساعت 7 صبح تا 7 صبح فردا در محل های از پیش تعیین شده و علی الخصوص نقاط پر حادثه حضور چشمگیر داشته که با توجه به تجربیات سالهای قبل ، شاهد کاهش حوادث در این نقاط میباشیم .
رحمتی در پایان از مسافرین عزیز خواست با رعایت مسائل ایمنی و با توجه به توصیه های ایمنی عوامل محترم پلیس راه و باهمکاری با راهداران سفر بدون حادثه ای را برای خود و خانواده عزیزشان رقم بزنند .
 
 مشخصات:
نظرات: *