پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان قوچان:


نزدیک به یک میلیون وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی قوچان تردد کرده اند

تاریخ انتشار: 1397/01/10

 

​به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان خراسان رضوي خان محمد مصرزاده با اشاره به اینکه از 23 اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروزی راهداران این شهرستان به مسافران و زائران امام رضا(ع) خدمت رسانی می کنند، اظهار کرد: سه راهدارخانه و دو ایستگاه استقبال در ورودی و خروجی ها با 60 نیرو و 40 دستگاه خودروی سبک ، سنگین و نیمه سنگین به صورت شیفت بندی خدمت رسانی می کنند.
 
وی یادآور شد: 6 کیلومتر احداث شیب شیروانی در بزرگراه، 3 کیلومتر ترمیم جداول دوربرگردان ها، 3 کیلومتر نصب گاردریل های جدید، 850 شاخه ترمیم گاردریل های آسیب دیده و یک هزار و 500 تابلوی جدید در محورهای مواصلاتی این شهرستان ایجادشده است.
 
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان  قوچان میزان تسطیح و پاک سازی حریم راه ها را 7 میلیون مترمکعب دانست و تصریح کرد: 38 هزار مترمربع لکه گیری هندسی و روکش آسفالت به همراه 75 تن اسفالت به منظور لکه گیری راه های روستایی و محورهای شهری انجام شده است.
 
مصرزاده بابیان اینکه 250 مورد جمع آوری دست فروشان حاشیه جاده در این ایام صورت گرفته است، گفت: 9 هزار و 500 تابلو و علائم ایمنی برای دید بهتر رانندگان در مسیر شست وشو شده و گشت های مرتب راهداری به منظور برداشتن موانع در سطح جاده ها انجام شده است.
 
وی با اشاره به اینکه 10 دستگاه تردد شمار به صورت رفت وبرگشت در محورهای مواصلاتی این شهرستان وظیفه ثبت تردد وسایل نقلیه را بر عهده دارند، بیان کرد: از 25 اسفند تا پایان هفتم فرودین ماه قریب به یک میلیون تردد وسایط نقلیه انجام شده است که بیشترین آن مربوط به مسیر چناران به قوچان با 253 هزار و 659 تردد هست.
 
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان قوچان تأکید کرد: 900 مورد سفر با سواری، مینی بوس و اتوبوس با حدود11 هزار نفر به صورت درون استانی و برون استانی صورت گرفته است.
 
وی بابیان این مطلب که 10 مورد سامانه ثبت تخلفات و 2 تابلوی پیام متغیر در محورهای این شهرستان وجود دارد، گفت: هشت دستگاه دوربین نظارت تصویری نیز در محورهای اصلی و فرعی نصب شده است.
 
وی بابیان اینکه در راستای ارتقاء سطح خدمات رسانی به کاربران جاده ای و ایمنی در ترافیک محورهای مواصلاتی شهرستان بازدیدهای مشترکی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: بازدید از مجتمع های خدمات رفاهی، رستوران ها، پمپ بنزین ها، مساجد بین راهی و امامزاده عبدالرحمان ازجمله مکان های مورد بازرسی بوده است.
 مشخصات:
نظرات: *