پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

در پي بارندگي هاي اخير :


ابنيه فني راههاي تربت جام 50 ميليون تومان خسارت ديد

تاریخ انتشار: 1397/01/27

​رييس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان تربت جام گفت: بارش باران وجاری شدن سیلاب درحوزه استحفاظی شهرستان تربت جام موجب خسارتي بالغ بر  500 ميليون  ريال به راه و ابنيه فني  گردید
به گزارش روابط عمومی اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوي  نژادی پورادامه داد:  بارش باران که از بامداد روزگذشته شروع و تا ۱۲ قبل از ظهر ادامه داشت :  سبب  انجام عملیات های راهداری از قبیل رفع آب بردگی ها ورفع تجمع آب درمحورهای محمودآباد.شیخ آباد. بزد. موسی آباد.چشمه جوهر  ومحور صالح آباد مشهد گردید.
وي افزود: با توجه به اعلام بروز ناپایداریهای جوی در استان تا چهارشنبه مورخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ اکیپهای راهداری در شهرستان تربت جام و منطقه صالح آباد به حالت آماده باش درآمدند تا ایمنی تردد در محورها برقرار باشد و عملیات راهداری را در محورهایی که نیاز رفع آب بردگی . اصلاح شانه .ترانشه و ریزش  برداری .تسطیح و تیغ زنی  و بازگشایی مسیر بود انجام دادند. وی همچنین از آمادگی  ۱۴دستگاه سبک و سنگین  و ۲۵ نفر راهدار  خبر داد .
وی بیان‌کرد: با توجه به فصل حمل و نقل محصولات کشاورزی و عبور و مرور کامیونهای حامل محصولات کشاورزی باز بودن محورهای ارتباطی از اولویتهای مهم  این اداره  است و افزود : رانندگانی که قصد تردد در محورهای ارتباطی جنوب استان کرمان را دارند توصیه کرد با توجه به اعلام سازمان هواشناسی در این مدت زمان اعلام اخطاریه ها در محل آبروها و مناطق کوهستانی جوانب احتیاط را رعایت کنند. وی از رانندگان خواست در زمان عبور و مرور در محورهای ارتباطی به علائم راهنمایی مسیر دقت کنند و به هشدارهای راهداران مستقر در محورها توجه کنند.مشخصات:
نظرات: *