پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیمشهد؛ میزبان همايش تشكل هاي صنفي كاميون‌داران و رانندگان كشور

تاریخ انتشار: 1397/02/19

 

​همايش تشكل هاي صنفي كاميون‌داران و رانندگان كشور، به میزبانی كانون انجمن هاي كارفرمايي كاميونداران و رانندگان خراسان رضوي  در سالن همايش هاي اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي خراسان رضوي به مدت دو روز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان رضوی، جواد وحدتی فرد، معاون حمل‌ونقل این اداره کل با تاکید به اینکه مسائل توسط تشکل ها باید به صورت اصولی پیگیری شود، افزود: امروزه شما یک بنگاه اقتصادی هستید و نیازمند  دانش بنگاه داري هستید، ما باید به این درایت برسیم که برای سودمندی این بنگاه باید به صورت علمی به آن نگاه شود. اولویت های این حوزه باید لیست شود و به ترتیب و به صورت پیوسته مطالبه شوند که از نظر من مهم ترین مسئله در حال حاضر مسئله نوسازی ناوگان است، ما باید تدابير لازم را مهيا نماييم تا هر چه سريع تر  به فرمان رئیس جمهور محترم در خصوص نوسازي عملياتي گردد.
غلامحسين دغاغله, مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداري و حمل ونقل جاده اي كشور نیز در این همایش با بیان اینکه یکی از نگرانی های موضوع تخصیص سوخت بر اساس پیمایش است، ادامه داد: در گذشته این ادعا مطرح بود که بخش حمل و نقل دستی در موضوع قاچاق سوخت دارد که البته ما همیشه این را رد می کردیم و از ادعا کنندگان آمار و سند می خواستیم که آماری ارائه شده نشان از پاک دستی این حوزه بود. وی ادامه داد: از جهت اینکه ما خودمان پیچ و خم و مشکل حوزه کاری را می دانیم، باید خودمان ابتکار عمل را به دست گیریم و مدیریت کنیم و طرح و پیشنهاد ارائه کنیم تا کمترین مشکل را برای بخشمان داشته باشد و من هم این روش را در کارم آغاز کرده ام.
دغاغله همچنین در صحبت های خود تاکید کرد: ملاک عملکرد بخش دولت تعامل و همکاری با انجمن های صنفی است و این سیاست سازمان است.
یکی دیگر از مهمانان این همایش دو روزه مدير كل دفتر ايمني و ترافيك سازمان راهداري و حمل ونقل جاده اي كشور بود.
 جواد هدایتی نیز در صحبت های خود بیان داشت: یکی از ضروري ترین کارهایی که ما می توانیم با کمک شما انجامش دهيم، این است که ما تعارضات را رفع کنیم، به این معنا که ما در سیستم موضوعاتی داریم که دست و پا گیر است و تنش زا است که ما می توانیم با کمک همدیگر این موارد را تسهیل کنیم.
 
گفتنی است در طی این دو روز روسای هیئت مدیره تشكل هاي صنفي كاميون‌داران و رانندگان كشور به بیان و هم اندیشی مشکلات و مسائل حوزه کاری خود با مسئولان پرداختند و در انتها با صدور بیانیه ای خواستار پیگیری حقوق خود شدند.
 مشخصات:
نظرات: *