پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیپایان عملیات روکش آسفالت گرم محور گناباد – فردوس به طول 3/5 کیلومتر

تاریخ انتشار: 1397/03/22

 

​به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوي  ، یونس ارشادی با اعلام این خبر  گفت :  محور گناباد – فردوس یکی از محورهای شریانی و کوهستانی با تردد بالا در شهرستان گناباد می باشد که مسیر اتصال استانهای جنوبی کشور با شهرستان گناباد و گمرک دوغارون را در بر دارد .
یکی از اولویت های مهم این اداره در این محور افزایش ایمنی بود که تعریض این راه در دستور کار قرار دارد ، همچنین باتوجه به منطقه کوهستانی و ییلاقی کلات در این محور با ریزش هر باران و برف شاهد ریزش کوه و شن و سنگ به داخل جاده بودیم که  عملیات بازگشایی قنوها در حدود 20 کیلومتر از مسیر فوق به انجام رسید .  
ارشادی افزود :  در راستای ارتقای جاده فردوس از راه فرعی به اصلی 10 کیلومتر آن تعریض و آسفالت گردیده و 10 کیلومتر دوم نیز ابنیه آن در سال جاری تعریض گردید و علاوه بر آن خوشبختانه عملیات روکش آسفالت گرم این محور نیز از کیلومتر 29 الی 32.5  به طول 3.5 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان توسط این اداره به انجام رسید . 
گفتنی است از ابتدای سال 1397 شاهد روکش آسفالت گرم به طول 14 کیلومتر در محورهای قوژد – عزیز آباد ، گناباد – کاخک و گناباد – فردوس توسط  اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد بوده ایم . 
 مشخصات:
نظرات: *