پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیپرونده تخلفات 13 شركت حمل و نقل كالاي استان خراسان رضوي مورد بررسي قرارگرفت.

تاریخ انتشار: 1397/04/12

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای ،ابراهیم نصری مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای ضمن اعلام این خبر اظهار داشت :به منظور نظارت بر اجراي دقيق قوانين و مقررات حمل و نقل جاده اي ، در  جلسه ويژه ي كميسيون رسیدگی به تخلفات بخش حمل ونقل جاده ای، موضوع ماده 12 استان خراسان رضوي،از ابتداي تير ماه  سال 97 به پرونده تخلفات  13 شركت حمل و نقل  رسيدگي و  احكام مربوطه صادر شد. وی افزود: جلسه ويژه ي رسيدگي به تخلفات شركتهاي حمل و نقل حوزه كالا به صورت بازديد ميداني و در محل پايانه بار شهيد خبيري مشهد با حضور مديركل محترم دفتر حقوقي سازمان  برگزار گرديد.

نصري گفت: در اين جلسه كه با حضور دكتر بني اسدي و مسئول كميسيونهاي حمل و نقلي استان و رئيس اداره كالاي استان تشكيل گرديدبا تخلفاتي نظیر اخذ كميسيون اضافي ،سوء استفاده از كارت هوشمند راننده و عدم پرداخت كرايه حمل به طور جدي و قاطع برخورد گرديد.

وي گفت: در  اين راستا و با همت و تلاش همكاران اين اداره كل در كمتر از يك هفته آراء مقتضي نظير جرائم نقدي و پلمب شركتهاي متخلف صادر و ابلاغ گرديده است كه در اسرع وقت و با همكاري اداره محترم نظارت بر اماكن عمومي نسبت به اجراي آراي صادره اقدام خواهد شد.

اين مقام مسوول با تاکید بر اهمیت ارتقای سطح خدمات زائرين و مسافرين خاطر نشان كرد: نظارت مستمر بر فعالیت های بخش راهداري و حمل ونقل جاده ای استان به صورت مستمر انجام مي شود كه مردم عزيز از طريق  راه های ارتباطی كه ايجاد شده است مي توانند نظرها، پیشنهادها و شکایت های خود را ارسال نمايند تا اداره كل به آن ها رسیدگی نماید.​مشخصات:
نظرات: *