پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

رييس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مه ولات خبر داد:


شروع 7 كيلومتر عمليات روكش آسفالت از محور سه راهی شادمهر ـ سه راهی مهنه

تاریخ انتشار: 1397/05/25

​به گزارش روابط عمومی اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوي، احمد رضا بخشی  با اشاره به اینكه اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مه ولات  اقدامات موثری را در حوزه‌ راهداری انجام داده است، گفت: در حال حاضر 7 کیلومتر از مسیر سه راهی شادمهر به سه راهی مهنه با روکش آسفالت گرم ،  از طریق قراردادهای منعقده اداره کل متبوع در دست اجرا می باشد.
وی در اشاره به مشخصات اجراي عملیات‌ روكش آسفالت در سال جاری، تصریح كرد: این عملیات با عرض 10 متر و ضخامت 4 سانتیمتر، با آسفالت گرم از نوع توپكا در حال اجرا می باشد  .
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مه ولات با اشاره به اهمیت اقتصادی، ترافیك و تردد بالا در محور مذكور، افزود: با اتمام عملیات روكش آسفالت این قسمت از محور، تردد مسافران راحت‌تر شده و در كاهش آمار تصادفات نیز بسیار موثر خواهد بود.
مهندس بخشی در پایان خاطر نشان ساخت  : علاوه بر انجام عملیات روکش آسفالت در محور مذکور،  اقدامات ایمنی در جهت کاهش سوانح و حوادث جاده انجام شده که از جمله می توان به اجرای شیب شیروانی، تکمیل علائم اطلاعاتی، بوته زنی حریم راه، جمع آوری و اصلاح علائم آسیب دیده، جمع آوری ضایعات از سطح راه و ... نام برد.مشخصات:
نظرات: *