پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

رئیس­ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای؛


بهبود کیفیت سطح راه‌ها با اجرای ۱۷۰ طرح در این بخش

تاریخ انتشار: 1397/06/07

​به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي، به نقل از خبرگزاري صدا و سيما، معاون وزير راه و شهرسازي و رييس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور، از اجرای ۱۷۰ طرح ­برای بهبود کیفیت سطح راه‌ها با اختصاص ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار خبر داد.
عبد الهاشم حسن نیا ­با اشاره به اینکه 90 درصد حمل نقل بار و مسافر در 220 هزار کیلومتر جاده های کشور انجام می شود افزود: در راستای بهبود سطح کیفی جاده ها از سال گذشته تاکنون 12 میلیون تن آسفالت برروی سطح جاده های کشور ریخته شده است.
وی با اشاره به اجرای 120 هزار کیلو متر خط کشی در جاده های کشور گفت: نگهداری از 4600 کیلو متر روشنایی،​ تونلها و همچنین اصلاح حفاظهای میانی در مجموع اقدامات انجام شده است.
رئیس ­سازمان رهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه روزانه 8 میلیون تردد در جاده های کشور انجام می شود ادامه داد: این برنامه ها­ برای ­رفاه حال مردم در بخش حمل و نقل مسافر انجام شده است.
حسن نیا حجم بار جابجا شده توسط کامیون های فعال در کشور را سالانه 430 میلیون تن دانست و افزود: بیمه تکمیلی 340 هزار راننده کامیون در راستای حمایت از این بخش انجام شده است.مشخصات:
نظرات: *