پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

رييس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گناباد خبر داد:


با اعتبار 15 میلیارد ريالي 14 كيلومتر راه روستايي و شهري، روكش آسفالت و يك دستگاه پل سه دهانه 4 متري افتتاح شد

تاریخ انتشار: 1397/06/14

​به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي، یونس ارشادی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد، از بهره برداري و به اتمام رسيدن  14 كيلومتر عمليات روكش آسفالت و يك دستگاه پل سه دهانه در راههاي اين شهرستان خبر داد و گفت: مراسم افتتاحيه و بهره برداري از پروژه روکش آسفالت گرم راه روستایی، راههاي اصلي و یک دستگاه پل سه دهانه 4 متري با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده محترم مردم شهرستانهای گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان گناباد در هفته دولت برگزار شد . 
وي در ادامه گفت : باتوجه به خرابی رویه راهها و به منظور ایمن سازی و ترمیم راههای حوزه استحفاظی، یکی از اولویت های مهم این اداره عملیات روکش آسفالت راههای شهری و روستایی می باشد که در سال گذشته بیش از 25 کیلومتر و امسال نیز 14 کیلومتر از آسفالت محورهاي این شهرستان روکش شده است .
ارشادی افزود :  راه روستایی قوژد به عزیز آباد، یکی از محورهای مهم روستایی شهرستان گناباد می باشد كه با پیگیری های این اداره و توجه خاص نماینده و فرمانداری محترم شهرستان و  با  تخصیص قیر رایگان لازم، 7 کیلومتر از این محور با اعتباری بالغ بر دو ميليارد و 700 میلیون ريال توسط این اداره روکش شد.
مهندس ارشادی درخصوص روكش آسفالت محور گناباد به فردوس یادآور شد : به دليل کوهستانی و ییلاقی بودن منطقه، با هر باران و  برف شاهد ریزش کوه و شن و سنگ به داخل جاده بودیم که با توجه به اولویت بودن افزايش ايمني اين محور، تعریض راه آن در دستور کار قرار گرفت و پس از  بازگشایی 20 کیلومتر قنو و تعريض ابنیه، 5/3 كيلومتر عملیات روکش آسفالت گرم با هزينه 5 ميليارد ريال به انجام رسید .
درخصوص محور گناباد به کاخک نیز ارشادی اظهار داشت : كاخك يكي از شهرستان هاي گردشگري استان مي باشد كه به دليل حجم بالاي تردد در اين محور و فرسودگي آسفالت، 2/3 کیلومتر از آن با اعتباری بالغ بر 5 ميليارد ريال روکش با آسفالت گرم شد .
وي درخصوص احداث یک دستگاه پل سه دهانه 4 متری در روستای گیسور  بیان داشت : باتوجه به وقوع سیلابهای سنگین در محور گناباد ـ خواف ـ دوغارون در سالهای گذشته تبدیل آبنما به پل در دستور کار قرار گرفت و عملیات احداث پل مذکور كه از سال 1394شروع و به علت عدم تخصیص اعتبار متوقف شده بود، با پیگیری های این اداره ، و مسئولین وستاد بحران شهرستان در سال 1397 با تأمين اعتبار دو میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون ریال پل مذکور مورد بهره برداری قرار گرفت.
در حاشیه این مراسم دکتر بنایی نماینده شهرستانهای گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی از عملكرد اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد  تقدير و تشكر كرد .مشخصات:
نظرات: *