پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیمحدودیتهای ترافیکی جاده های استان خراسان رضوی اعلام شد

تاریخ انتشار: 1397/06/27

​به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي، ابراهيم نصري مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی، با اعلام اين خبر گفت: همزمان با فرارسیدن روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی محدودیتهایی در حرکت موتورسیکلت و کامیون در جاده های اصلی این استان اجرا می شود.
ابراهیم نصری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: بر این اساس حرکت موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر سه شنبه 27 شهریور تا ساعت شش روز یکشنبه یکم مهر ماه در جاده سبزوار ـ  مشهد و بالعکس ممنوع است. حرکت موتورسیکلتهای انتظامی و امدادی از این محدودیت مستثنی می باشد.
وی ادامه داد: حرکت انواع کامیون و تریلر نیز به استثناء خودروهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی در جاده مشهد ـ قوچان و بالعکس از ساعت 12 الی 22 روز سه شنبه 27 شهریور و همچنین از ساعت 8 الی 22 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 28 تا 30 شهریور ممنوع است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: رانندگان و مسافران می توانند از طریق شماره تلفنهای 33411000 و 141 اطلاعات لازم را در خصوص وضعیت مسیرهای مورد نظر از مرکز مدیریت راههای این استان دریافت کنند.
خراسان رضوی دارای 20 هزار و 483 کیلومتر جاده است که شش هزار و 331 کیلومتر آن شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر روستایی است و حدود 90 درصد از سفرهای منتهی به مشهد از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای و خودروهای شخصی انجام می شود.مشخصات:
نظرات: *