پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی225 ميليون ریال خسارت و عملكرد سريع راهداران تربت جامي در جايگزيني علائم ايمني سرقت شده در راهها

تاریخ انتشار: 1397/07/01

​به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي، جواد نژادي پور رييس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان تربت جام از آمادگي و ارتقاء سرعت عمل راهداران تربت جامي در عمليات راهداري نصب علائم و تكميل كسري تابلو در محورهاي حوزه استحفاظي اين شهرستان خبر داد.
وي در خصوص ايمن سازي محور تربت جام ـ فريمان گفت: در محورهاي روستايي، اصلي و فرعي بسياري از علائم با بي توجهي رانندگان ادوات كشاورزي از بين مي رود و همچنين سرقت علائم نيز در کاهش ایمنی نقش بسزايي دارد كه توانستيم با همكاري نيروي انتظامي، پليس آگاهي و مراجع قضايي اين شهرستان يك نفر سارق و مالخر را شناسايي و مورد تعقيب و پيگرد قضايي قرار دهيم.
نژادي پور با اشاره به مهم بودن نقش نظارت و برخورد جدي با متخلفان در نگهداري راهها، گفت: استمرار گشتهاي راهداري از ديگر اولويت هاي ما در حفظ امنيت علائم راهداري و تابلو ها مي باشد.
 وي در ادامه از ايمن سازي 8 نقطه حادثه خيز اين شهرستان خبر داد و گفت: دماغه ها و تقاطع هاي موجود در محورهاي تايباد ـ مالكي با 900 عدد رفلكتور، 45 بشكه ترافيكي و 170 عدد  باتومي ايمن سازي شده كه عمليات مذكور پس از وارد آمدن خسارتي به مبلغ 225 ميليون ريال در افزایش ایمنی راهها  نقش حائز اهميتي داشته است .مشخصات:
نظرات: *