پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

لغو فعاليت 16 شركت حمل و نقل جاده اي در استان خراسان رضوي


در كميسيون ماده 12 رسيدگي به تخلفات شركت هاي حمل و نقل جاده اي: پرونده تخلفات 212 شركت در استان خراسان رضوي مورد بررسي قرارگرفت.

تاریخ انتشار: 1397/07/04

​به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي، ابراهيم نصري مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي با اعلام گزارش اقدامات انجام شده در راستاي رسيدگي به تخلف شركتهاي حوزه حمل و نقل جاده اي، گفت: با توجه به وضعيت و مشكلات حوزه حمل و نقل و نظارت بر اجراي دقيق قوانين و مقررات حمل و نقل جاده اي، در  جلسه كميسيون رسیدگی به تخلفات بخش حمل و نقل جاده ای، موضوع ماده 12 استان خراسان رضوي، از ابتداي سال 97 به پرونده تخلفات  212 شركت حمل و نقل جاده اي رسيدگي و احكام مربوطه صادر شد .
نصري از پيگيري هاي مجدانه و بدون اغماض در خصوص تخلفات شركتهاي حمل و نقل، گفت: اين جلسات ويژه ي رسيدگي به تخلفات شركتهاي حمل و نقل حوزه كالا و مسافر، به صورت بازديد ميداني و در محل پايانه هاي بار شهيد خبيري مشهد و مسافربري امام رضا (ع) برگزار مي شود.
وي  همچنين گفت: در اين جلسات، مسئول كميسيونهاي حمل و نقلي استان و روساي ادارات تخصصي كالا و مسافر استان حضور دارند و با تخلفاتي كه در نهايت منتج به تضييع حقوق رانندگان گردد با شدت و جديت تمام  برخورد خواهد شد.
مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي، افزود: در اين راستا و با همت و تلاش همكاران اين اداره كل آراء مقتضي صادر و ابلاغ گرديدكه به استناد اختيارات كميسيون ماده 12 فعاليت 16 شركت به طور موقت و تا پايان اتمام دوره محكوميت لغو گرديده است.
ابراهيم نصري با تأکید بر اهمیت ارتقای سطح خدمات زائرين و مسافرين خاطر نشان كرد: نظارت پيوسته بر فعالیت های بخش راهداري و حمل و نقل جاده ای استان به صورت مستمر انجام مي شود كه مردم عزيز از طريق  راه های ارتباطی كه ايجاد شده است ( پيامك 1000525 ـ ايميل : khorasan@rmto.ir ـ تلفن: 05133158333 )
مي توانند نظرها، پیشنهادها و شکایت های خود را ارسال نمايند تا به آنها رسیدگی شود.مشخصات:
نظرات: *