پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

در شش ماهه اول سال 97 صورت گرفت؛


رسيدگي به 804 شکایت در حوزه راهداري و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان رضوي

تاریخ انتشار: 1397/07/15

​مسئول رسيدگي به شكايات و ميز خدمت اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان خراسان رضوي با اشاره به  فعال بودن  سامانه‌های رسیدگی به شكايات گفت: در شش ماهه ي ابتدايي سال جاري به بیش از 800 شکایت حوزه راهداري وحمل و نقل جاده‌ای رسیدگی شده است كه نسبت به مدت مشابه سال گذشته 19/5 برابر افزايش نشان مي دهد.
به گزارش روابط‌عمومی اداره كل  راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان رضوي، محسن ركني با اعلام این مطلب گفت: از این تعداد شكايت، 705 مورد از طریق سامانه شهراه ، 54 مورد از طريق سامانه سامد ،12مورد از طريق سامانه سازمان بازرسي كشور ، 15 مورد از طریق سامانه پیامکي و همچنين 18 مورد هم از طريق پستي رسيدگي و پاسخگويي لازم ثبت شده است.
وي افزود: در پي مطالبات رانندگان حرفه اي حمل و نقل جاده اي  از ابتداي سال جاري ، رسیدگی به مطالبات و مشکلات رانندگان قوت گرفت كه در اين مدت  بیش از 700 شکایت توسط سامانه‌های ویژه‌ای که به این منظور پیش‌بینی و فعال شده، دریافت گردیده است که به تمامي آنها رسیدگی شده است.
ركني ثبت شکایات در اين مدت زمان را حاکی از اعتماد رانندگان عزيز و زحمتكش  به  اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي خواند و گفت: رانندگان اين اداره كل را به عنوان مرجع و متولي خود براي حل مشكلات مي دانند كه از اين باب مدیران با بهره‌گیری از تمام توان وهمه ظرفیت‌های موجود در جهت احقاق حقوق رانندگان حوزه حمل و نقل جاده‌ای  تلاش مي كنند.
مسئول رسيدگي به شكايات و ميز خدمت اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان خراسان رضوي با بیان این که برخي شكايات رانندگان محترم به کمیسیون ویژه ماده ۱۲ به منظور رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل و نقل ارجاع مي شود خاطرنشان کرد: در این مدت پرونده 212 شرکت حمل‌ونقل متخلف بررسی شده که منجر به 16 مورد لغو موقت پروانه فعالیت شده است.
محسن ركني افزود: خدمات گيرندگان حوزه راهداري و حمل و نقل جاده اي  مي توانند از طريق  سامانه‌های  شكايات شامل تلفن گویای ۱۴۱ (داخلی ۵)، سامانه پیامکی 1000525؛ سایت www.141.ir ، صندوق پستی 698-91735 ، پورتال www.razavi.rmto.ir  و تلفن 33158333   شکایات و انتقادات خود را مطرح نمايند كه حداكثر با گذشت بين 2 تا 5 روز به شكايت رسيدگي و پاسخ ارائه خواهد شد.مشخصات:
نظرات: *