پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی انجام شد


تکریم از رانندگان برتر حوزه حمل و نقل ترافیک شهرستان نیشابور

تاریخ انتشار: 1397/07/22

​به گزارش روابط عمومی اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي، همزمان با پاسداشت هفته نیروی انتظامی، تقدیر از فعالان حوزه نظم و امنیت در نیشابور برگزار گردید.
در این مراسم که با حضور فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور برگزار شد، دستگاههای مربوط با حوزه حمل و نقل وترافیک شهرستان نسبت به ارائه گزارش عملکرد خود در حوزه های مربوطه اقدام نمودند.
در قسمتی از این مراسم فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور ضمن تقدیر وتشکر از پرسنل خدوم راهداری و حمل ونقل جاده ای به نقش مهم و تاثیر گذار راهداران در ایجاد برقراری تردد ایمن در طول جاده های مواصلاتی شهرستان و کشور پرداخت .
وی افزود: در شهرستان نیشابور در شش ماهه اول سال کاهش 35 درصدی سوانح منجر به فوت و 30 در صدی منجر به جرح داشته ایم كه این روند از اهداف اصلی مجموعه راهداری وحمل ونقل جاده ای بوده که این امر تا حدود زیادی محقق شده و امیدواريم در آینده نزدیک شاهد موفقیت های بیشتری در این زمینه باشیم.
در پایان مراسم از آقای امرالله مهدوی پور به عنوان راننده نمونه برتر بخش راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان نیشابور با اهدای لوح و هدیه ، تقدیر بعمل آمد.مشخصات:
نظرات: *