پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی30 كيلومتر شانه سازي راه در محور فريمان به اسد آباد انجام شد

تاریخ انتشار: 1397/07/26

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی، حسین خیرخواه رییس اداره راهداري و جمل ونقل جاده اي شهرستان فريمان از عمليات شانه سازي محور فريمان ـ اسد آباد خبر داد.
حسين خيرخواه گفت: با توجه به حجم بالای ترافیک وسائط نقليه عبوري، ايمن سازي این محور در دستور كار اين اداره قرار گرفته است و عمليات تعريض و شانه سازي این مسير به طول 15 كيلومتر به صورت رفت و برگشت انجام شد.
وی در ادامه گفت: با استفاده از 9 دستگاه ماشين آلات سنگين و نيمه سنگين شامل كاميون كمپرسي، گريدر، لودر این پروژه انجام شده است.
خیرخواه همچنین نصب كسري علائم و آشكار سازي تقاطع ها در این محور را از ديگر اقدامات راهداري مهم صورت گرفته خواند وگفت: پس از عملیات شانه سازی، کلیه تقاطع ها و دماغه های این محور با نصب بشکه ایمنی، باتومی، رفلکتور و ترمیم و تعویض گاردریل های موجود ایمن سازی شد.
وی در پایان در ارتباط با وضعیت آسفالت این محور افزود: با پيگيري هاي انجام گرفته، عمليات روكش آسفالت 10 كيلومتر از اين محور از طريق اداره كل متبوعه در قالب مناقصه به پيمانكار واگذار گرديده كه تا كنون 5/1 كيلومتر آن انجام شده و در سال گذشته نيز 8 كيلومتر اين مسير بصورت اماني توسط اين اداره انجام گرديده است .مشخصات:
نظرات: *