پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیپروژه احداث پل باكسي محور روستایي حاجي آباد در شهرستان فریمان رو به اتمام است

تاریخ انتشار: 1397/07/30

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی، حسین خيرخواه از پیشرفت 70 درصدی پروژه احداث پل باكسي در روستای حاجی آباد شهرستان فریمان خبر داد.
حسین خیرخواه در ارتباط با این خبر گفت: این پل باکسی با مشخصات 8 دهانه 2 متري بر روي مسيل محور روستایي حاجي آباد با حضور دكتر سيد احسان قاضي زاده هاشمي نماينده مردم شهرستانهاي فريمان، سرخس و احمد آباد و ساير مسئولين شهرستاني از تيرماه سال جاري شروع شد و هم اکنون در حال انجام مراحل تکمیلی و اتمام عملیات عمرانی آن می باشد.
وی همچنین در ارتباط با چگونگی اجرای این پروژه اظهار داشت: وقوع بارش هاي رگباري فصلي و در پي آن به وجود آمدن سيلاب و انسداد موقتي باعث گرديد که در این محور مشکلاتی به وجود آید و در نتيجه بروز تنش هاي اجتماعي را به همراه داشته است، لذا در راستاي افزايش ارتقاء ايمني و تسهيل در تردد اهالي منطقه، اعتباري معادل 1700 ميليون ريال جهت احداث پل باكسي از محل اعتبارات ماده 180 در نظر گرفته شده و با پيگيري هاي صورت گرفته مراحل مطالعه ، مناقصه و انتخاب پيمانكار انجام گرفته شد و اکنون در حال اجرا می باشد.
حسین خیرخواه در پایان گفت: مدت اجراي پروژه 3 ماه بوده که در صورت تکمیل پروژه موجب افزایش تردد و رضایت مردم منطقه خواهد گردید.مشخصات:
نظرات: *