پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیراه اندازی صفحه اینترنتی ویژه اربعین

تاریخ انتشار: 1397/08/03

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي، ابوالفضل حسینی رييس اداره مرکز مدیریت راههای اين اداره كل با اعلام اين خبر گفت: در راستای اطلاع رسانی پویا به زائران اربعین حسینی، مرکز مدیریت راههای کشور صفحه اینترنتی ویژه اربعین در وب سایت 141 به آدرس www.141.ir/arbaeen  طراحی نمود.
حسینی گفت: این وب سایت با هدف ارائه خدمات بهینه به زائرین اربعین طراحی و ایجاد شده تا زائرین بتوانند از وضعیت ترافیک، ناوگان حمل و نقل عمومی و شرایط جوی در مناطق مرزی غرب کشور مطلع شوند.
وی با بیان اینکه در این سامانه سعی شده تا سامانه سیستم حمل و نقل بر اساس و تکنولوژی هوشمند در اختیار کاربران قرار گیرد، افزود: این سامانه امکان نمایش اطلاعات کریدورهای پرتقاضا از مراکز استانها و پایانه های مرزی غرب کشور را می دهد و تصاویر دوربین های نظارتی را در اختیار کاربران می گذارد.
ابوالفضل حسینی رییس اداره مرکز مدیریت راههای استان خراسان رضوی در ادامه توضیح داد: از دیگر امکانات این صفحه اینترنتی امکان نمایش شرایط جوی، ترافیکی و اخبار و اطلاعیه های مربوط به آنها می باشد.
حسینی نمایش امکانات بین راهی را از دیگر کابری های این سایت خواند و افزود: در این سامانه زائران علاوه بر دریافت اطلاعات و امکانات بین راهی از جمله مجتمع های خدمات رفاهی، راهدارخانه ها، پمپ بنزین و غیره می توانند از مسیرهای تعریف شده برای پیاده روی اربعین به همراه امکانات رفاهی کشور عراق نیز بهره ببرند.مشخصات:
نظرات: *