پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

در تشریح هزینه 80 میلیارد ریالی عملیات راهداری؛


بیش از 25 کیلومتر از راههای شهرستان مشهد روکش آسفالت گرم شد

تاریخ انتشار: 1397/08/03

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی، جواد پورعلی با اشاره به جایگاه ویژه راههای شهرستان مشهد مقدس در جابجایی بار و مسافر در سطح کشور گفت: با توجه به اینکه شهرمان سالانه میزبان میلیون ها نفر مسافر از سراسر کشور به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام می باشد، برخورداری از آسفالت مناسب به جهت سهولت و راحتی تردد زائرین و مجاورین آقا علی بن موسی الرضا (ع) امری اجتناب ناپذیر و از وظایف مهم عملیات راهداری توسط خادمین راهدار این اداره می باشد.
وی در تشریح این عملیات بیان داشت:در سال جاری تاكنون  25 کیلومتر از راههای حوزه راهداری شهرستان مشهد در طول سه ماهه تابستان و در فصل پرتردد سفر، با مصرف بیش از 52000 تن آسفالت گرم و باهزینه ای بالغ بر 80 میلیارد ریال روکش آسفالت گرم گردیده است.
جواد پورعلی تشریح کرد: این حجم آسفالت در محورهای آزادراه شهید شوشتری به طول 5 کیلومتر، محور چناران به طول 1/5 کیلومتر، محور کلات به طول 4/5کیلومتر، محور سرخس به طول 7/5 کیلومتر، باغچه به سنگ بست به طول 2/5 کیلومتر و دو کیلومتر اجرای ماسه آسفالت در محور قدیم باغچه به نیشابور مورد استفاده قرارگرفته است.
وی در همین ارتباط افزود: به جهت حفظ و نگهداری از رویه آسفالت انجام عملیات درزگیری به طول 6000 متر باهزینه ای بالغ بر 1 میلیارد ریال در محور مشهد ـ چناران به انجام رسیده است.مشخصات:
نظرات: *