پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیورود 5200 زائر افغانستانی اربعین طی 6 روز از مرز دوغارون

تاریخ انتشار: 1397/08/06

​به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي، رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان تایباد از ورود حدود 5200  زائرافغانستانی طی شش روز اخير از طريق مرز دوغارون خبر داد.
علی اصغر کرباسی رییس این اداره گفت: این تعداد مسافرکه به قصد زیارت ایام اربعین حسینی واردکشورشده اند، ابتدا جهت زیارت بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا (ع ) به مشهد مقدس اعزام می شوند و سپس از آنجا به سمت عتبات عالیات به كشور عراق سفرخواهند کرد.
کرباسی ادامه داد: تاکنون جابجایی این تعداد از زائرین توسط 121 دستگاه اتوبوس انجام شده و کار انتقال مسافرین جدید الورود نیز در روزهای آینده و با حضور ۵ شرکت اتوبوسرانی شهرستان تایباد، مستقر در مرز دوغارون و با نظارت کارشناسان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تایباد انجام خواهد شد.
همچنین در ادامه نوائي نظامي مدير پايانه مرزي دوغارون نيز  در اين خصوص گف : پرسنل اين پايانه مرزي از ابتداي محرم با عشق به اهل بيت در حال خدمت رساني به مترددين و مسافرين خارجي و عزا داران ابا عبدالله الحسين بوده و با هماهنگي ستاد اربعين شهرستان و دستگاههاي عضو  موكبي داير نموده  و پذيراي زائرين مي باشند.مشخصات:
نظرات: *