پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیتشکیل کمیته نظارت بر مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی شهرستان تربت جام

تاریخ انتشار: 1397/08/14

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی، جواد نژادی پور رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تربت جام از نظارتهای دوره ای و مستمر بر مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی این شهرستان در ایام پایانی ماه صفرخبر داد.
نژادی پور گفت: با هدف ارتقاء سطح خدمات مطلوب به زائرین دهه پایانی ماه صفر و ایمنی در محورهای مواصلاتی کمیته نظارت بر مجتمع های خدماتی و رفاهی بین راهی متشکل از نمایندگان میراث فرهنگی وگردشگری، بهداشت و درمان وآموزش پزشکی، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، ستاد اقامه نماز و راهداری و حمل و نقل جاده ای تشکیل جلسه داد.
وی ادامه داد: طی بازدید و گزارش کمیته پنج نفره مجتمع های خدماتی و رفاهی بین راهی، اخطاریه های لازم به مدیریت این مجتمع ها صادر گردید.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تربت جام گفت: در ایام مذکور با همکاری سپاه پاسداران تربت جام  و ایجاد کمپ و چادر و سرویسهای بهداشتی صحرائی نقش بسیار مهمی در ایجاد امنیت و آرامش  عاشقان اهل بیت ایجاد گردیده است.
جواد نژادی پور در پایان گفت: باتوجه به ازدیاد جمعیت زائرین پیاده، کنترل و بازدید اماکن خدماتی و رفاهی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و راهداران این اداره با آمادگی کامل تا پایان ماه صفر، خود را مهیای خدمت رسانی هرچه بیشتر به دلدادگان  اهل بیت نموده اند.مشخصات:
نظرات: *