پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

در 6 ماهه اول سال جاری؛


6 میلیارد ریال هزینه در کمک به مجتمع های خدماتی رفاهی راههای استان خراسان رضوی

تاریخ انتشار: 1397/08/21

​به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي، حسين جولائيان رييس اداره فني و نظارت بر طرح هاي اين اداره كل از احداث و تجهیز رمپ های ورودی و خروجی مجتمع های خدماتی رفاهی در سطح استان خبر داد.
جولائیان گفت: جهت تسهیل در تردد مسافرین و همچنین در راستای کمک به تکمیل مجتمع های خدماتی رفاهی در سرتاسر استان در نیمه اول امسال احداث رمپ های ورودی و خروجی مجتمع های خدماتی رفاهی در محور های سبزوار ـ 3راهی دوغایی  و  لطف آباد ـ درگز در حال بهره برداری می باشد.
وی همچنین افزود: جهت محوطه سازی و آسفالت دو مجتمع خدماتی رفاهی گیتی گستر آفتاب و خوش شنو  در محور های تربت حیدریه ـ خواف و جاده قدیم فریمان ـ مشهد با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال و انتخاب پیمانکار مربوطه، عملیات اجرایی آن آغاز می گردد.
حسین جولائیان در ارتباط با تجهیز راهدارخانه های مرکزی استان گفت: جهت آمادگی بیشتر در فصل زمستان و خدمت رسانی در جاده ها خصوصاً مسیر های کوهستانی و برف گیر از ابتدای سال جاری تا کنون 4 دستگاه سوله شن و نمک در راهدارخانه های مرکزی سبزوار، نیشابور، گناباد و فریمان هر کدام به مساحت تقریبی 370 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال احداث گردید که تاکنون سوله گناباد و فریمان به طور کامل نصب و مجموع پروژه 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.



























مشخصات:
نظرات: *