پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاجراي پروژه بهسازي سالن مسافري پايانه مرزي سرخس با اعتبار بالغ بر 4 ميليارد ريال

تاریخ انتشار: 1397/09/19

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی، مجتبی سرگل زائی مدیر پایانه مرزی سرخس به تشریح عملکرد این پایانه مرزی در طول 8 ماهه اول سال جاری پرداخت.
سرگل زائی علي آباد  افزود: در 8 ماهه سال جاری ضمن اجراي  همزمان با بهسازی سالن مسافری در این پایانه مرزي، تعداد 9 هزار 520  مسافر شامل اتباع خارجي و ايراني از مرز جاده اي سرخس تردد داشته اند.
وی در ادامه در خصوص دیگر تجهیزات مورد نیاز نصب شده افزود: ايجاد سيستم سرمايش و گرمايش مطبوع سالن مسافري  به شيوه هاي جديد و نصب دوربين های نظارت جاده اي در داخل پايانه مرزي سرخس جهت تسهيل در تردد کامیون ها ي متردد از مهمترين اقدامات اين پايانه مرزي در زمينه هاي عمراني می باشد.
وی همچنین در ارتباط با تردد مسافران ایرانی و اتباع خارجی از این پایانه مرزی گفت: در سال جاری تا کنون 9 هزار و 520 نفر تبعه ایرانی و خارجی از این مرز تردد داشتند که از این تعداد 5 هزار و 720 نفر تبعه و مسافر خارجی و 3 هزار و 800 نفر تبعه و مسافر ایرانی بوده اند.
سرگل زایی در ارتباط با امنیت پایانه مرزی سرخس گفت: پروژه  ايزوله نمودن مسير تردد  و ديوار كشي مسير منتهي به پل جديد پايانه مرزي سرخس به طول 450 متر و با اعتبار 5 ميليارد ريال در حال احداث مي باشد.
شایان ذکر است در طول 8  ماهه سال جاری بیش از 28 هزار دستگاه انواع كاميون ترانزيتي از پایانه مرزی سرخس تردد داشتند.مشخصات:
نظرات: *