پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاحداث پل آبنمای باکسی بوری آباد در محور روستای سیوکی شهرستان تربت حیدریه با هزینه 5 میلیارد ریال

تاریخ انتشار: 1397/09/21

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی، سید حمیدرضا ملک جعفریان رییس اداره نگهداری ابنیه فنی راههای استان خراسان رضوی با اعلام خبر فوق گفت: با احداث و تکمیل این پل باکسی ایمنی 4 روستا که از منطقه بوری آباد در این محور روستایی عبور می کنند در فصل بارش و سیلاب ها تأمین خواهد شد.
 ملک جعفریان افزود: در محور تربت حیدریه به روستای سیوکی، محل آبنمای بوری آباد به دلیل سیلاب های فصلی در طول سال دچار آب گرفتگی شده و با انسداد محور همراه بود و‌ این موضوع موجب تعلل در ترافیک و گاهاً بروز خسارات جانی و مالی به استفاده کنندگان از راه می گردید که خوشبختانه با پیگیر های انجام شده تعمیرات و اصلاح این آبنما از ابتدای ماه جاری در دستور کار قرار گرفت.
وی برآورد مالی این پروژه را اینگونه تشریح کرد: در سال جاری  با تأمین اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال، عملیات اجرایی پل باکسی در محل مذکور کلید زده شد.
وی همچنین یادآور شد: به منظور تسریع در اجرای کار، پروژه مذکور در قالب دو قرارداد تولید و تأمین و دیگری تعمیرات و اجرای آبنمای باکسی ده دهانه سه متری در اوایل آذرماه سال جاری انعقاد و شروع گردید.
سید حمیدرضا ملک جعفریان در پایان گفت: خوشبختانه با توجه به برنامه ریزی و پیگیری های مستمری که در حال انجام می باشد، تا کنون باکس های مورد نیاز تولید و در حال حمل به محل بوده و انشاالله عملیات اجرایی نصب باکس ها و تعمیرات آبنما تا پایان دی‌ماه به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.مشخصات:
نظرات: *