پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیارتقاء فرهنگ دینی کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی

تاریخ انتشار: 1397/10/02

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی حجت الاسلام مزینانی دبیر شورای فرهنگی این اداره کل با اعلام هدف از برگزاری این مسابقات با موضوعات قرآنی ، گفت: برگزاری مسابقه حفظ جزء 30 قرآن کریم، بین کارکنان و خانواده های ایشان در وضعیت عصر حاضر، نزدیک شدن به موضوعات قرآنی و بهره وری مفید از مباحث دینی مطرح شده در قرآن کریم را بر خواهد داشت که این امر در فراهم آوردن فرهنگ خدمات رسانی به مردم بسیار ارزشمند خواهد بود.
مزینانی گفت: دراین مسابقه 18 نفر ذکور و اناث شرکت داشتند و بعضی از این عزیزان حافظ کل قرآن، و برخی حافظ 20 و 10جزء قرآن کریم بودند که از 9 نفر برتر این مسابقات تقدیر شد.
جلسه هم اندیشی عفاف وحجاب
وی در خصوص هم اندیشی عفاف وحجاب در بین بانوان شاغل درشرکتهای مسافربری مشهد مقدس، افزود: هر ساله جلسه هم اندیشی نماز و عفاف و حجاب بین بانوان شاغل درشرکتهای مسافربری در پایانه مسافربری امام رضا علیه السلام برگزارمی گردد که دراین جلسه ضمن بیان اهمیت اقامه نماز و ضرورت موضوع حیاء و عفاف و حجاب به سوالات آنها پاسخ داده می شود.
رونمایی دواثر فاخر فرهنگی معنوی
محمد مزینانی از رونمائی دواثر فاخر فرهنگی معنوی در اداره کل خبر داد و گفت: مقرراست انشاءالله تا آخر سال جاری از دو اثر فاخر کتابچه آمار مساجد و نمازخانه های بین راهی استان و نرم افزار نوای حق که توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی تهیه گردیده رونمایی گردد.
مزینانی در ادامه افزود: کتابچه آمار و مشخصات مساجد و نمازخانه های بین راهی استان هرسال در اداره کل بروز شده و اطلاعات کاملی در اختیار کابران قرارمی دهد و همچنین نرم افزار نوای حق با نصب بر روی سرور اداره کل در زمان اقامه نماز ظهر و عصر، به صورت خودکار اذان را برروی سیستم رایانه کلیه کاربران دراستان پخش و یادآوری می کند.مشخصات:
نظرات: *